9 lutego, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Córka Consuelo Duval błyszczy w sieci w modnej bluzce i eksponuje swój charakterystyczny brzuszek

Pamiętaj o kompilatorze Federica W „rodzinie P.Luche” stała się jedną z najbardziej ukochanych i odnoszących największe sukcesy chihuahuan Maria del Consuelo Dosig Calzada, Najbardziej znana jest jako Consuelo Duval, która wyróżniała się, ponieważ jest znaną aktorką, prezenterką, komikiem i aktorką dubbingową, a obecnie jest znana z udziału w programie. „Boska sieć”.

Słynna kobieta, która urodziła się 11 stycznia 1969 roku, jest córką śpiewaków José Antonio Dosig a Consuelo Calzada Vidal, lepiej znany jako „wiolonczela”, to odnoszący sukcesy meksykański piosenkarz, który jest pamiętany jako jeden z oficjalnych tłumaczy Agustína Lary. Artystka sceniczna została zapamiętana jako ikona meksykańskiej telewizji dzięki swojej dziwacznej postawie i poczuciu humoru, dlatego ma ogromną rzeszę fanów na portalach społecznościowych, którzy śledzą jej karierę od lat.

Ale Consuelo nie jest jedyną Duvall, która kradnie spojrzenia i bredzi w sieciach społecznościowych, ponieważ jej córka Duvall jest blady To ona teraz kradnie spojrzenia, bo udowodniła swój talent jak jej znana mama, a jednocześnie jej ogromna uroda odbija się na każdym jej zdjęciu i jest to po niej spadek Pożyczki.

Paley Duvall triumfuje w sieciach

blady Ma 29 lat i od najmłodszych lat była zanurzona w świecie aparatów i reflektorów, zwłaszcza odkąd Consuelo Duval samotnie wychowywała swoje dzieci.i blady a jego brat Michel wychował się na zespołach nagraniowych, Choć warto zauważyć, że niezależnie od sławy matki, córka „Ludovicy B. Lucci” również poszła własną drogą.

Warto dodać, że Bali jest oddana aktorstwu, ale po mamie odziedziczyła nie tylko umiejętności sceniczne, ale także zwycięstwa w świecie śpiewu, gdzie w 2016 roku brała udział w reality show „La Voz, México” i została wybrana do Glorii Trevi. Zespół. Chociaż nie wygrała konkursu wokalnego, był to jej frontowy pokój do dalszej kariery, aw następnym roku wydała swój pierwszy album, Allegra.

READ  Matka Pique ucisza Shakirę | Wideo

Ponadto podbija Instagram swoimi wybrykami, jeśli chodzi nositak jak zrobiła to niedawno postem na swoim profilu na Instagramie, gdzie zamieściła pocztówkę, na której wygląda promiennie w modnym zielonym topie, który rozpięła i jest zapinana tylko na guzik, a jednocześnie ta fashionistka miesza z modnymi okularami i dżinsami, pozycjonując się jako ikona odzieży.

Fałszywy

Czytaj:

Bali Duval: 5 zdjęć, które przewyższają piękno Consuelo Duval