11 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Córka Angeliki Rivery broni pach bez woskowania

Fernanda Castro, najmłodsza córka aktorki Angelica Rivera i produkt Jose Alberto Castro, w kwarantannie po pozytywnym wyniku testu COVID-19Młoda kobieta, która studiuje muzykę w Bostonie, postanowiła pozbyć się nudy uwięzienia, odpowiadając na pytania swoich obserwujących na Instagramie, ale jeden z nich ją rozzłościł.

Zapytana o zakażenie Covid, Fernanda wyjaśniła, że ​​czuje się dobrze, jak na razie bez żadnych komplikacji, ponieważ otrzymała życzenia od swojej rodziny, na przykład jej matki, aktorki Angeliki Rivery, którą młoda kobieta pokazała w swoich pocztówkowych wypowiedziach. podpisany przez jego matkę.

Wszystko szło dobrze, aż pytanie internautów rozwścieczyło Fernandę: „Od kiedy nie goliłeś pach, Veer?” Młoda kobieta odpowiedziała, że ​​od sierpnia, pokazując włosy pod jedną z pach.

fernanda_castro_axila_.jpg

Coraz więcej internautów zaczęło wypytywać ją o tę decyzję io to, jak była zdrowa lub niezdrowa, na co Castro zareagował z irytacją:

„Wciąż czuję się tak głupio”, powiedział, „że kobieta z włosami pod pachami, z całym tym cholernym światem dorastającym, jest rzeczą „och”.

„Poważne pytanie, dużo mi mówią o estetyce… Estetyka? Jestem dobrą mamą, bo wyglądam tak, jak się czuję, piękna. Po drugie, higiena, większość mężczyzn na tej planecie ma włosy pod pachami i nic więcej pod pachą, w całym ciele Z grubsza… Czyli są brudni?Więc nie mają higieny?- powiedział.

W innych postach na swoim koncie na Instagramie pokazywał się na wolności bez golenia pach.

fernanda_castro_2.jpg

Praca

READ  Black Warrior JR nie żyje.