16 września, 2024

Columbus Crew kontra Inter Miami League Cup 2024

W drużynie pojawi się nowy bohater Puchar Ligi! Inter Miami Spadł w 1/8 finału do… Wrona Kolumba, npAktualny mistrz ligi amerykańskiej.

Piłka nożna w szczególny sposób nas zaskakuje, a to, czego byliśmy świadkami w… 1/8 finału Pucharu Ligi Przykładem tego był mecz pomiędzy Columbus Crew a Inter Miami.

Wydawało się, że pojedynek przechyla się na korzyść Team Florida, obecnego mistrza Wielostronny Dali lekcję elastyczności i pokazali, dlaczego futbolu nie definiuje się do ostatniej chwili.

Mecz rozpoczął się od przejęcia kontroli przez miejscowych. Załoga KolumbaKtóry od pierwszych minut narzucił swój rytm. Jednak tak było Inter Miami Osoba, która wie, jak wykorzystać dostępne mu możliwości.

A w minucie 10 Matias Rojas Zaskoczył wszystkich swoją popcornową bramką, otworzył wynik i rozpalił entuzjazm fanów drużyny prowadzonej przez Gerardo „Tata” Martino.

Matías Rojas otwiera markę popcornu

× Inter Miami

Rojasa nie zadowolił tylko jeden gol. Paragwajczyk, który był jednym z głównych graczy w Inter Miami W tych rozgrywkach ponownie trafił do siatki, zdobywając czwartego gola w meczu Puchar Ligi.

Druga połowa wyglądała na kontynuację dominacji Intermiami. I w 61. minucie Diego Gomez, Wykorzystaj w pełni doskonałe podanie Luisa Suarezazastrzel łucznika Załoga Kolumba I zrób wynik 0-2.

Przy dwubramkowej przewadze wszystko wskazywało na to, że drużyna z Florydy była o krok od zapewnienia sobie miejsca w ćwierćfinale.

Epicki powrót Columbus Crew

Powrót rozpoczął się w 67. minucie, kiedy… Christiana Ramireza Zmniejszył różnicę bramką, która ożywiła jego zespół i kibiców na stadionie.

Energia meczu całkowicie się zmieniła i po dwóch minutach Diego Rossiego Wydawało się, że wyrównał wynik, wywołując euforię na trybunach.

Diego Rossi wyrównał w meczu Pucharu Ligi z Interem Miami

Załoga X Columbus

załoga Kolumba, Ich morale było wysokie, więc nadal naciskali, szukając celu, który zapewniłby im zwycięstwo. Wysiłek opłacił się w 80. minucie Diego RossiegoPo raz kolejny przywdział strój bohatera i strzelił zwycięskiego gola, dokonując epickiego powrotu, który pozostawił drużynę w tyle Inter Miami wypada z Pucharu Ligi.

Rozległ się końcowy gwizdek, a wraz z nim potwierdzenie, że w turnieju pojawi się nowy mistrz Puchar Ligi. Załoga Kolumba Pokaż dlaczego są aktualnymi mistrzami turnieju WielostronnyDali jasno do zrozumienia, że ​​nigdy nie mogą się poddać, bez względu na to, jak negatywny będzie wynik.

Ciesz się Pucharem Ligi na Apple TV. Aktywuj swoje konto!

Columbus Crew kontra Inter Miami: minuta po minucie