3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Coinbase umożliwia wypłatę środków i będzie przez ograniczony czas bezpłatny

Coinbase właśnie uderzył w harmonogram kryptowalut w Meksyku: Wymieniać się Umożliwi to użytkownikom w Meksyku zbieranie przekazów pieniężnych wysyłanych w peso za pomocą sojuszu z lokalnymi sklepami Gdzie zawiera Oxxo ..


Proces jest stosunkowo prosty: użytkownicy, którzy otrzymują przelewy w kryptowalutach, będą mieli możliwość stworzenia kodu realizacji w aplikacji, aby otrzymać gotówkę. Coinbase powiedział, że tak będzie w przypadku 37 000 sklepów detalicznych i ogólnospożywczych w całym Meksyku. Na swoim blogu wyraźnie odnosi się do Oxxo.

Usługa będzie bezpłatna do 31 marcapo czym zostanie naliczona opłata nominalna, która będzie25%-50% taniejniż w przypadku innych transgranicznych platform przekazów pieniężnych, zgodnie z Coinbase.

Kryptowaluta

W ten sposób Coinbase dołącza do odkrytego trendu zwiększania przekazów pieniężnych w postaci kryptowalut. Według danych Chainalysis, przekazy pieniężne wysyłane z zagranicy do Ameryki Łacińskiej wzrosły ze 100 milionów dolarów miesięcznie do prawie 400 milionów miesięcznie, z zatrzymaniem w połowie 2021 roku.

Zdarza się, że za pomocą kryptowalut użytkownicy widzą, że prowizje za wysyłanie pieniędzy są zmniejszane.

Zdajemy sobie sprawę, że jest to problem globalny. Zaczynając w Meksyku, z czasem przyjrzymy się innym regionom, w których klienci stoją przed podobnymi wyzwaniami.

Waluta

Coinbase wyjaśnia, że ​​po wysłaniu pieniędzy odbiorca może je również przechowywać na swoim koncie i wymieniać na dowolną z ponad 100 dostępnych kryptowalut. Wśród nich jest USDC, kryptowaluta, która działa jako stablecoin Jego wartość jest powiązana z dolarem amerykańskim, aby uniknąć wahań w innych popularnych kryptowalutach, takich jak Ethereum czy Bitcoin.

READ  TV Azteca powiedziała amerykańskim sądom, że nie może zmusić jej do bankructwa