6 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Coca-Cola wchodzi na rynek kaktusów i wprowadza na rynek Topo Chico z tequilą

  • Coca-Cola rozpoczęła swój rynek tequili z Topo Chico.

  • Topo Chico to jeden z głównych napojów na rynku, a wraz z nową wersją tequili stanowi poważne wyzwanie dla pozostałych twardych napojów.

  • Wejście Coca-Coli na rynek tequili to nieoczekiwany ruch dla marki.

coca cola Pierwszy napój w Meksyku zostaje przyniesiony z ręki mały kretnajbardziej zróżnicowana oferta, ponieważ została wykorzystana do wejścia na rynek napojów alkoholowych i Tequila To twoja nowa sugestia.

Premiera odbyła się na festiwalu Vaivén, w którym uczestniczył wyłącznie Merca2.0, aby dowiedzieć się wszystkiego, co wiąże się z możliwością zaoferowania konsumentowi w swoim katalogu nowego produktu, którym byliby zazdrośnie zainteresowani. Szlachetność napojów pokroju Tobu Chico nie zawodziZamiast tego sprawdź wartość każdego z produktów, które dominują w kategorii gaźników stałych.

Nowy syn Coca-Coli

Coca-Cola to marka przyzwyczajona do zwracania uwagi na swoje wersje i filozofię rodzinną, co sprawia, że ​​wprowadzane przez nią produkty trafiają do dzieci marki.

W tym ekskluzywnym wywiadzie z Javier MezaWiceprezes ds. Marketingu coca colaReżyser podzielił się szczegółami na temat tego, co nadchodzi dla marki teraz, gdy weszła ona na rynek tequili.

Merca2.0 – Co robiłeś dzisiaj w Vaivén?

Javier Meza – Wiesz, mamy całkiem spory zakład poza kategorię alkoholi smakowych i wprowadzamy nowy produkt z gamy Topo Chico z napojem na bazie tequili, który jest moim ulubionym, i muszę przyznać do wszystkiego, co wprowadziliśmy .

Jest to produkt, który wydaje się być inwazyjny.

Ta premiera w Ameryce Łacińskiej, rozpoczęliśmy w Meksyku w tym roku, w nadchodzących miesiącach (w sierpniu i po cenie o 10 procent wyższej niż przeciętne piwo) będzie dostępne, nadal organizujemy i obsługujemy imprezy w Vaivén, ale w w ciągu najbliższych dwóch lub trzech miesięcy będzie w supermarketach Market i punktach sprzedaży.

Merca2.0 – Javier, co musiałeś dopilnować przy tej premierze, żeby się nie zawieść?

JM – Po pierwsze kręcimy w Meksyku i jak ktoś wie o tequili to Meksyk i Meksykanie a po drugie jesteśmy z Topo Chico, nie możemy ryzykować, mówisz o Topo Tequila Chico, Meksyk.

READ  Elon Musk es la persona del año de la revista Time

To trzy rzeczy, które musimy traktować poważnie, więc musimy upewnić się, że produkt spełnia oczekiwania.

Tequila pochodzi z Meksyku (Madeleinean), ponieważ istnieje oczywiście kategoria pochodzenia, produkt jest w 100 procentach meksykański.

Nazywamy to również współtworzeniem, współpracą z ekspertami tequili, konsumentami i klientami, aby osiągnąć dzisiejszy cel.

Jak poszerzyć rynek?

Premiera to wydarzenie, które o ile odpowiada doświadczeniu, może pokonać konsumentów w takich zasadach jak rozpoznawalność marki, zapamiętywanie, sprzedaż i co najważniejsze lojalność, aby produkt nie tylko gwarantował nową sprzedaż, ale także polecał.

Prezentacja Coca-Coli w środku festiwalu muzycznego zawiera szereg elementów do rozważenia, takich jak proste, w których ruch rozumiemy jako sposób na dotarcie do dużej liczby konsumentów, znaczenie, jakie marki przypisują imprezom, które nie tylko je prowadzą , ale także współpracować z nimi.

Reviva wydarzenia na żywo

Odbywające się dziś wydarzenia przypominają, jaką wartość mają dla konsumenta i jak ważna jest możliwość skalowania działań, które pomyślano o tym, co działa na konsumenta.

Kroki podjęte w przypadku wystąpienia sytuacji zagrożenia zdrowia są ważnym wyzwaniem, aby móc podejmować nowe zagrożenia, komunikować aktywacje, które odsuwają tradycyjne na bok i podejmują trudne zadania na rynku, a także wskazują nowe zainteresowania konsumenta.

Ciekawy przypadek miał miejsce z pikselowym smakiem Coca-Coli, który był nową wersją tradycyjnego napoju, która dała mu niepowtarzalną okazję do podbicia konsumenta z metawersu, w którym napój był serwowany.

Czytaj teraz:

Aplikacja Walmart Inclusive Checkout wygrywa z niesłyszącymi konsumentami

Pracownik Oxxo zdobywa swój dzień w TikTok i zdobywa klientów

Ukończenie szkoły Valeriana? Teraz pojawia się kawalerski Batman, a reklama na płotach „ujawnia swoją tożsamość”