28 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Cobra Kai: Kto będzie nowym złoczyńcą sezonu 5 | Abi Miguel | Karate Kid | Seria Netflix nnda nnlt | Sława

Czwarty sezon Pokaż nam sojusz między Miyagi-Do i Eagle Fang Karate w celu pokonania Johna Kreese i Terry’ego Silvera, założycieli Cobra Kai. Dziesięć sezonów tej nowej odsłony, które pojawiły się na Netflix 31 grudnia 2021 r., pozostawiło fanów serii z miodem na piątą część.

więcej informacji: Co wydarzy się w piątym sezonie „Cobra Kai”

Terry Silver stał się wielkim złoczyńcą w czwartym sezonie „Cobra Kai”, ponieważ nie pomógł Johnowi Crissowi pokonać Daniela Larsso i Johnny’ego Lawrence’a, ale wtrącił go do więzienia. Posunięcie, którego nikt się nie spodziewał, a który czyni go zagrożeniem dla wszystkich.

Podobnie jak w poprzednich edycjach, czwarty sezon „Cobra Kai” pozostawił nowe pytania, które mogą wskazywać, co wydarzy się w piątym odcinku. Kto będzie kolejnym złoczyńcą w serialu Netflixa? Oto kilka wskazówek, które mogą dać nam odpowiedź.

więcej informacji: Kim jest Albert Omstead, któremu poświęcony jest rozdział 7?

Historia toczy się dalej między Danielem LaRusso (Ralph Macchio) i Johnnym Lawrencem (William Zabka) na początku sezonu 5. (Zdjęcie: Netflix)

Kto będzie słoniem nowego sezonu 5 „Cobra Kai”?

W czwartym sezonie widzimy, że dojo „Cobra Kai” zdobyło tron ​​All Valley, gdyż Tory Nichols pokonał Sama LaRusso, co oznacza, że ​​Miyagi-Do i Eagle Fang Karate powinny zostać zamknięte na dobre, podczas gdy dojo Terry’ego Silver jest rozrzucone po całym mieście.

Jednak w ostatnim rozdziale widać, że Tory dowiaduje się, że Terry przekupił sędziego, aby uzyskać rychłe zwycięstwo.

Ale to nie była jedyna sztuka Silvera. Aby pozbyć się Kreese, Manta przekonał Ray’a, aby zgłosił go za atak. W ten sposób przywódca „Cobra Kai” trafia do więzienia.

John Kreese (Martin Kove) pozwolił Tory wybrać, jak walczyć w swojej ostatecznej konkurencji (Zdjęcie: Netflix)
John Kreese (Martin Kove) pozwolił Tory wybrać, jak walczyć w swojej ostatecznej konkurencji (Zdjęcie: Netflix)

Kiedy Chris jest w więzieniu, Silver może robić, co mu się podoba. Terry szuka sojusznika i wszystko wskazuje na to, że nową postacią żądną zemsty będzie Mike Barnes, przeciwnik Karate Kid 3, według SensaCine. Daniel Sann pokonał tę postać nagłą śmiercią w All-Valley Championship.

W międzyczasie możesz zobaczyć, jak Daniel Larseau się nie poddaje. W ten sposób udaje się do grobu pana Miyagi zapytać go jak może pokonać Cobra Kai Dojo, w tym momencie obok Larusu widać osobę, która może być dla niego wielkim wsparciem.

Po odpadnięciu z zawodów Miguel pojechał do Meksyku szukać ojca, chociaż Johnny obiecał, że sprowadzi go z powrotem, nie będzie to łatwe, zwłaszcza że młody człowiek podjął tę decyzję po tym, jak został wezwany przez Lawrence’a Ruby’ego, gdy był pijany. .

Już w czwartej partii "Kobra Kai"Fani serialu Netflix, z udziałem Williama Zabki i Ralpha Macchio, już domagają się piątego sezonu (Zdjęcie: Netflix)
Gdy tylko pojawiła się czwarta część „Cobra Kai”, fani serialu Netflix, z udziałem Williama Zabki i Ralpha Macchio, domagali się już piątego sezonu (Zdjęcie: Netflix)

Okazuje się, że Diaz ma również meksykańskie geny w fikcji. Należy pamiętać, że jego dziadek i matka pochodzą z CDMX, ale wyemigrowali do Kalifornii. W rezultacie oczekuje się, że prawdziwa tożsamość ojca Miguela zostanie ujawniona w piątym sezonie.

Z drugiej strony, możesz również zobaczyć, jak Tori oddaje swoje trofeum i jest winna oszukanemu Terry’emu, aby wygrać, zgadzając się na nowy turniej, w którym wszystko jest czyste.

Zarejestrowano już piąty sezon „Cobra Kai”. Filmowanie odbyło się w Portoryko i Stanach Zjednoczonych, zgodnie z postem na Instagramie autorstwa Williama Zapki. Jednak nie ma jeszcze daty premiery.

Terry Silver stał się wielkim złoczyńcą w czwartym sezonie
Terry Silver stał się wielkim złoczyńcą czwartego sezonu „Cobra Kai”, ponieważ daleki od pomocy Johnowi Crissowi w pokonaniu Daniela Larso i Johnny’ego Lawrence’a, wrzucił go do więzienia (Zdjęcie: Netflix)
READ  Mayrin Villanueva, 51 lat, nosi małą talię i młodzieńczą sukienkę za kolano