2 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Co za mały wstyd”: Fernandez de Cevallos wysadził AMLO podczas wycieczki do Organizacji Narodów Zjednoczonych na pokaz Q4

Diego Fernández de Cevallos określił AMLO jako „szalony i cyniczny” podczas swojej nadchodzącej wizyty w ONZ w listopadzie (Zdjęcie: ENRIQUE ORDOÑEZ/CUARTOSCURO)

W ostatni poniedziałek, 11 października, Prezydent Andres Manuel Lopez Obrador Potwierdził swoją obecność w Radzie Bezpieczeństwa ONZ Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) w Nowym Jorku, Stany Zjednoczone, 9 listopada.

Jego oświadczenie pojawiło się podczas porannej konferencji prasowej i potwierdziło, że Meksyk zajmie niestałe stanowisko w organizacji międzynarodowej. „jadę do ONZ9 listopada, ponieważ Meksyk obejmie przewodnictwo w Radzie Bezpieczeństwa w ON-JEJ-TO Zapowiedziałem, że wezmę udział w spotkaniu w ONZ.

Nie była to sprawa, którą prezydent tak łatwo przeoczył, bo w ubiegły czwartek przypomniał sobie tę oczekiwaną podróż „porankiem” i potwierdził, że Podczas wizyty w ONZ dokona przeglądu czwartego modelu transformacji (4T), które wdrożył w swoim rządzie.

„Tak, nasz model działa i jest to bardzo proste równanie, które jest stosowane na całym świecie, dlatego jadę do Organizacji Narodów Zjednoczonych. To zero korupcji, zero bezkarności, uczciwość i walka z nierównościami społecznymizauważył Lopez Obrador.

Zostało to również podkreślone podczas covid-19 pandemiaKraj nie zadłużał się jak inne kraje, aby stawić czoła kryzysowi zdrowotnemu i przezwyciężyć kryzys gospodarczy, który z niego wynikł:Regenerujemy się szybciej niż inne krajeJest wzrost, ale jest też dobrobyt, nie ma niestabilności politycznej, jest zarządzanie, mamy stabilne finanse publiczne, nie ma dewaluacji; W każdym razie wszystko w porządku – oznajmił.

AMLO potwierdziło, że model Q4 uchronił Meksyk od korupcji i długów (fot. REUTERS/Gustavo Graf)
AMLO potwierdziło, że model Q4 uchronił Meksyk od korupcji i długów (fot. REUTERS/Gustavo Graf)

Oświadczenia te nie zostały zaakceptowane przez opozycję, która zaczęła atakować przywódcę narodowego. był jednym z nich Diego Fernández de Cefalos, który wykorzystał swoje sieci społecznościowe do rozpowszechniania swojej opinii w tej sprawie.

z twojego konta Świergot, były kandydat na prezydenta Partia Akcji Narodowej (Pan) wysadził w powietrze Lopeza Obradora za jego wypowiedzi i opis”szalony i sarkastycznyJego pragnienie obnoszenia się z modelem, jego zdaniem, tylko pogorszyło sytuację w Meksyku.

READ  Comedy Wildlife Photography Awards 2021: Oto zwycięzcy

„Kiedy Meksyk jest jednym z najbardziej skorumpowanych krajów na świecie, Tartufo idzie z gęsią na Forum Narodów Zjednoczonych, aby kąpać się w czystości, aby porozmawiać o przeciwdziałaniu korupcji. Szalony, sarkastyczny czy razem? Co za niegrzeczność!„Wódz Diego” napisał.

Te słowa adwokata pojawiły się również po tym, jak stał się znany w: Klasyfikacja Praworządność 2021 z Global Justice ProjectZnajdował się w Meksyku pozycja 135 w korupcja na całym świecie.

(Zdjęcie: Twitter)
(Zdjęcie: Twitter)

Sytuacja ta stanowi znaczne niepowodzenie w porównaniu z ostatnimi dwoma latami, ponieważ w 2019 Było to pod numerem 117, podczas gdy w 2020 Spadła do 121. Dziś, po 14 miejscach, plasuje się w piątce najgorszych krajów, tuż nad nią Uganda, Kamerun, Kambodża i Republika Konga.

Niektórzy użytkownicy odpowiedzieli Fernándezowi de Cevallosowi, przekazując te informacje, aby wesprzeć i skrytykować jego wiadomość AMLO Z powodu wzrostu korupcji, który miał miejsce w ciągu jego trzech lat sprawowania urzędu.

Jednak inny segment internautów zaatakował z jego powodu „szefa Diego” Domniemany dług milionera, prawie 900 milionów pesoss, złożony do stanu za wszystkie lata, w których nie płaciłeś podatku od nieruchomości.

Ponadto wskazali, że nie ma siły wskazywać Lopez Obrador Kiedy był członkiem partii politycznej, która wpłynęła na kraj w różnych sektorach dzięki skorumpowanym urzędnikom podczas jego 12-letniej administracji i wojny z narkotykami, która pochłonęła życie milionów niewinnych ludzi.

Czytaj