19 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Co to jest i jak jest używane?

ilustracje google To nowe narzędzie od giganta technologia Pozwala nam w łatwy i szybki sposób tworzyć i dostosowywać zdjęcia profilowe, aby były wyjątkowe.

Ta nowa funkcja zapewnia dużą i kolorową kolekcję obrazów, z których użytkownik może dostosować obraz używany w innych aplikacjach, takich jak obszar roboczy, Gmail, kontakty, kalendarz itp.

według przeglądarka googleNowe narzędzie umożliwia udostępnienie wszystkim bezpieczniejszych, bardziej kreatywnych i konfigurowalnych opcji zdjęć profilowych.

Jednak najciekawszą częścią Google Illustrations jest to, że zestaw obrazów można dostosować, dzięki czemu każdy może z nich skorzystać, aby zaprojektować wybrany przez siebie obraz.

Obraz: google

Możesz dostosować kolory i ostrość na ilustracjach, niezależnie od tego, czy chcesz użyć całego obiektu, czy tylko części niektórych obrazów, aby wynik zawsze był osobiste zdjęcie Całkowicie wyjątkowy i inny.

Jak korzystać z ilustracji Google?

Aby uzyskać dostęp do ilustracji Google, musisz uzyskać dostęp do swojego konta Gmail.

Tam musisz kliknąć swoje zdjęcie profilowe, które znajduje się w prawym górnym rogu ekranu, gdzie musisz wybrać opcję „Zdjęcie profilowe”.

Następnie musisz wybrać opcję „Dodaj profil”, aby automatycznie otwierała się dla Ciebie szeroka gama ilustracji i obrazów dostępnych do edycji.

Od tego momentu jedynym ograniczeniem będzie Twoja kreatywność, ponieważ możesz bawić się różnymi obrazami i kolorami, aby stworzyć dla siebie idealne zdjęcie profilowe.

READ  Jeden z najlepszych telefonów Google Pixel ostatnich lat nie otrzyma aktualizacji do Androida 15