6 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

co to było  Użytkownicy byli zaskoczeni dziwnym światłem podczas zachodu słońca w Monterey

co to było Użytkownicy byli zaskoczeni dziwnym światłem podczas zachodu słońca w Monterey

Na niebie rozbłysło dziwne światło Obszar metropolitalny Monterey podczas zachodu słońca Piątekzjawisko, które nie przeszło niezauważone użytkowników mediów społecznościowychKto nie wahał się sfilmować tej chwili filmem i zdjęciami.

podczas Facebook I ŚwiergotUżytkownicy udostępnili dokładny moment, kiedy Zielone światło przecina niebo nad Monterey szybko; Jednak natychmiast przestaje zanikać w pliku horyzont.

Możesz być zainteresowany: Meteoryt spada w Stanach Zjednoczonych, myśleli, że to eksplozja

Obserwacja miała miejsce prawdopodobnie około 19:30, czyli tam, gdzie się znajdował Obserwatorium Astronomiczne Autonomicznego Uniwersytetu Nuevo Leon (UANL) potwierdził, że światło było widoczne z obserwatorium astronomiczny Potwierdziła, że ​​A kula ognia.

tam było Południowy Dystrykt Monterey Że różni sąsiedzi wskazywali, że obiekt Karierę zakończył w Cerro de la SillaCóż, wtedy przestali się z nim widywać.

Możesz być zainteresowany: NASA potwierdza katastrofę półtonowego meteorytu w pobliżu McAllen w Teksasie

Zgodnie z podanymi przez Ciebie informacjami Ochrona ludności Nuevo LeónI Obserwatorium Astronomiczne UANL stwierdziło, że wydaje się, że jest to kula ognia, a wspomniany obiekt wygląda jak kula ognia, pozostawiając po sobie świetlistą bruzdę.

Można było oszacować w gminach regionu Citrus, regionie północnym i zachodnim regionie stanu”.czytamy w podsumowaniu początek.

Do tej pory wg PCNLnie pojawiają się szkody w dowolnej gminie w staniechociaż monitoring będzie utrzymywany przez personel z Obserwatorium Astronomiczne UANL.

READ  Rząd pracuje nad wzmocnieniem sektora zdrowia pod względem infrastruktury i sprzętu