28 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Co się stało z Samirem Nasrim? Tak wyglądasz grubo | Zdjęcie

Meksyk /

Oficjalnie ogłosił przejście na emeryturę we wrześniu, ale przez długi czas nie był widziany na boisku piłkarskim z powodu kary dopingowej. w tę środę, Samir Nasri powrócił na imprezie o nazwie „Mecz mistrzów” (Gra bohaterów) Wśród legend Marcela Olympique oraz zespół z UNICEF. Zawodnik stał się trendem, ale nie z powodu jakiejś zabawy, ale właśnie z tego powodu wygląd fizyczny.

Mając zaledwie 34 lata, Nasri Dzielił boisko z takimi ludźmi jak Marcel Desai, Robert Perez, Didier Drogba i Fabrizio Ravanelli, ale zwrócił uwagę, że dobrze wygląda w swoim wieku. fizycznie zaniedbany, Z Oczywisty przyrost masy ciała Co sprawiło, że nosił bardzo obcisły T-shirt, co doprowadziło do pojawienia się wszelkiego rodzaju komentarzy w sieciach.

Dlaczego Samir Nasri się wycofał?

Były zawodnik Arsenalu i Manchesteru City otrzymał Kara w 2018 roku Po sprawdzeniu Naruszone przepisy antydopingowe Poddając się nielegalnemu leczeniu dożylnemu w klinice zwanej Lekarze kroplowi.

Po zawieszeniu Manuel Pellegrini dał mu szansę na West Ham, gdzie grał również Meksykanin Chicharito Hernandez, ale Francuz doznawał częstych kontuzji i nie mógł ponownie stać się solidnym w drużynie, rozgrywając tylko sześć meczów.

Będąc już zawodnikiem belgijskiego klubu Anderlecht w latach 2019-2020, umowa COVID A jego zdrowie zostało naruszone, sam przyznał, że jego formalność nie wróciła do pełni.

„Komentarz był epizodem, który bardzo mnie zranił i całkowicie zmienił moje relacje z piłką nożną”Nasri przyznał się we wrześniu ubiegłego roku, kiedy pożegnał się z sądami po ponad roku spędzonym bez drużyny.

READ  Dlaczego Red Bull ponownie przegapił strategię Chico Pereza