26 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Co się stało z Los Ketchup? Organizują koncerty na rzecz polskiego rządu

Od czasu do czasu hiszpańscy artyści zyskują w Europie pewną reputację poza sferą narodową. W 2003 roku artysta zareagował na nazwę Los Ketchup. Trio muzyki andaluzyjskiej zdobyło wszystkie przeboje kontynentu jedną piosenką, która jest częścią hiszpańskiej pamięci zbiorowej: „Azareje”. To była wygrana. Zniknęli znikąd, wyszli i pozostał tylko jeden niezapomniany refren.

Co się z nimi stało od tego czasu?

W Polsce. Jak wielu muzyków, którzy cieszą się chwilą sławy, a potem odkładają ją na bok, Los Ketchup konsekwentnie wydaje nagrania i koncertuje. Jego tymczasowe oszczędności zmniejszyły się, a zainteresowanie mediów wyparowało. Ale życie (i kariera) toczyło się dalej. Podobno i bo dzisiaj znów ich spotkaliśmy Notatki Según z Polski, Na festiwalu organizowanym przez polski rząd w najbliższy weekend wystąpią media poświęcone polskim informacjom politycznym w języku angielskim.

Niech żyje Kaczyński. W jakim celu? Aby dać swój głos i wsparcie w wojnie granicznej polskich władz Z Białorusią. Czytelnicy wiedzą, że fala imigrantów Utknęło W sporze między dwoma krajami. Jednym z nich jest Polska i najwyraźniej jej rząd kontrolowany przez partię Prawo i sprawiedliwość dyktaturyPostanowił utrzymać pełny arsenał żołnierzy, broni, siły i kontroli. Festiwal to tak naprawdę tytuł Wsparcie dla polskich służb mundurowych („Tylna ściana polskiego munduru”).

Rejestrujesz się? Koncerty będą transmitowane w TVP, mediach państwowych oraz Tak kontrolowany Zgodnie z prawem i sprawiedliwością odbędzie się w Mińsku Masowikach, 40 km od Warszawy. Inne klasyki europejskiego hitu Wonderism, takie jak Lou Bega, pojawiają się z Los Ketchup („Mambo nr 5”), Bez litości (’Gdzie idziesz?’) Kapitan Jack (I jego singiel Nazwany 1995). Wydaje się, że polski rząd nie znalazł dla swojego festiwalu więcej niż dawną świetność, ale nie możemy powiedzieć tego na pewno.

To nie powinno być. Posunięcie to zostało normalnie skrytykowane przez polską opozycję. „Koncert, kiedy ludzie umierają na granicy: tylko Jasek Kurski (premier) może mieć taki pomysł”, Czy napisał to na Twitterze Kilka dni temu poseł liberałów. Konflikt między Polską a Białorusią rozpoczął się późnym latem, kiedy tysiące uchodźców i migrantów, głównie z Bliskiego Wschodu, próbowało dostać się do UE z Białorusi. Liczyła się tylko Litwa Ponad 4000 wejść, Najwyższa liczba w Polsce. Oba kraje wzięły silny odwet.

READ  W Święto Niepodległości demonstracja siły skrajnej prawicy w Warszawie

17 osób zmarło z różnych przyczyn. Polska, która jednocześnie ściera się z Unią Europejską i Białorusią, wykorzystuje imigrację jako środek nacisku na złamanie unijnych sankcji. Po odlocie Z Litwy tymczasem buduje ogrodzenie 60 kilometrów Ponad 300 milionów euro. Nalegałem.

Biuletyn D Magnes

Subskrybuj, aby codziennie otrzymywać najnowsze wiadomości oraz zrozumieć i cieszyć się światem.