28 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Co się stało z Edwardem Furlongiem, aktorem, który grał Johna Connora w Terminatorze?

Niewiele osób zna aktora Edward Furlong Kto słynie w świecie siódmej sztuki ze swojego wyglądu jako John Connor w filmie”Terminator 2: Sąd OstatecznyI którego premiera miała miejsce w 1991 roku w reżyserii Jamesa Camerona; Jednak po tym słynnym filmie niewiele o nim było wiadomo, mimo że kontynuował w branży.

Podobnie jak wielu młodych aktorów, Furlong został zapomniany, tak jak było Eric Bear Sullivan, Kto dał życie małemu Deweyowi w Malcolmie w środku, lub Jake Lloyd który poruszył świat, by wcielić się w rolę młodego Anakina Skywalkera w Gwiezdnych wojnach: Epizod I, między innymi aktorów, którzy odnieśli spektakularny sukces, choć bardzo szybko zostali zapomniani przez publiczność.

Zdjęcie: Specjalne / TWcinehexagono

Wśród tysięcy skandali związanych z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu, skargami na przemoc lub tym, że po prostu nie chcą ponownie pracować nad projektem filmowym, wielu aktorów, którzy dopiero rozpoczynali karierę, znalazło się na liście przegranych. Gwiazdy Hollywood, które chciały skoczyć do sławy, chociaż wiemy, że są i będą za nimi aktorzy, którzy czekają na szansę.

Może Cię zainteresować: James Cameron stworzył tę postać z Terminatora 2 będąc pod wpływem narkotyków

Powrót Edwarda Furlonga do filmu i telewizji

Po zniknięciu na kilka lat i odegraniu kilku powiązanych ról w filmie i telewizji, Furlong powrócił, by zagrać swoją postać w Epic Terminator: Mroczny Los, film, który miał premierę w listopadzie 2019 r., a wielu miało szczęście obejrzeć przed ogłoszeniem pandemii Covid-19, i który po raz kolejny umieścił amerykańskiego aktora na szczycie w wieku 42 lat.

Zdjęcie: Prywatny / TWunderbrain

Podobnie brał udział w taśmie „Asalto a Wall Street” jako Sean, aw Arachnoquake jako Charlie, choć byli bardziej duszni niż główni bohaterowie.

Jak wyglądał Furlong?

Wtedy był tylko Furlong 13 lat, i byłem już zaangażowany w Arnolda Schwarzeneggera i Lindy Hamilton, Wśród innych postaci, które były boomerem w tej futurystycznej wersji przeboju kasowego, reżyser zwrócił uwagę na wygląd i buntowniczą postawę aktorów Furlonga.

tak odszedł Edward Furlong Charakterystyka i wymagania dotyczące interpretacji Ibn. są spełnione Sarah Connor Gdzie dzięki pierwszej części powstało kilka sequeli Terminatora z historiami, które próbowały bardziej dogłębnie wyjaśnić eksterminację ludzi.

Film kosztował 100 milionów dolarów James cameron, udało jej się zdobyć cztery Oscary, za które Furlong zdobył nagrodę dla najlepszego nowego aktora w 1992 roku na MTV Movie Awards oraz nagrodę Saturn dla najlepszego młodego aktora.

Zdjęcie: Specjalne/TWlusyindasky

Aktor, model i skandale

Po sukcesie filmu, którym dzielił się z austriackim kulturystą, Furlong rozwijał się w branży skokowo, biorąc w końcu udział w kilku projektach, takich jak modelowanie dla prestiżowej marki Calvin Klein, co doprowadziło go do przyjęcia różnych ról jako młody Buntownik.

Należy zauważyć, że niestety spotkał się z dużą sławą, z którą nie mógł sobie poradzić, zaangażował się w świat leki, zwłaszcza kokaina i heroina, uzależnienie, które uniemożliwiło mu udział w trzeciej partii apreter, aktor zostanie zabrany na rehabilitację.

Zdjęcie: Specjalne/TWlusyindasky

Potem Furlong ustatkował się i ożenił Rachel BellaI miał syna o imieniu Ethan strona; Jednak związek między małżonkami był krótkotrwały i rozwiedli się w 2009 roku, ponieważ był ofiarą nadużycia, a także fakt, że jego syn okazał się nadużywającym kokainy, co skłoniło aktora do stracić opiekę. wałek.

Może Cię zainteresować: Terminator powraca: będzie miał adaptację anime na Netflix

Innym szeroko słyszanym skandalem było aresztowanie go przez policję, gdy prowadził pod wpływem alkoholu i brał udział w bójce w sklepie w Kentucky.

z informacjami medialnymi.

READ  Mariana Swan przechodzi poważną kontynuację po zakontraktowaniu Covid-19, czy przestanie śpiewać?