5 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Co się stało z Carmen Salinas? Ujawniają, że miał krwotok mózgowy, a nie udar | Sławny

11 listopada ogłoszono, że Carmen Salinas została przeniesiona do szpitala ratunkowego w Mexico City. Jej bratanek, Gustavo Briones, powiedział w oświadczeniu, że aktorka została przyjęta na intensywną opiekę w czwartek po udarze mózgu.

Od początku wyjaśniono, że jego stan zdrowia jest krytyczny i że pozostaje nieprzytomny. W miarę upływu dni jego krewni dzielili się niewiele informacji i potwierdzili, że chociaż nie umarł, udar nie działał, ponieważ znajdował się w pniu mózgu.

Carmen Salinas nadal jest poważna i mówią, że ma „niską aktywność mózgu”

Teraz pojawiły się nowe informacje i szczegóły, że bohater powieści „Moja fortuna cię kocha” nie doznał udaru mózgu, ale krwotoku mózgowego.

Poinformował o tym reporter Sebastian Resendez, który kontaktował się z gospodarzami The Hoy Show. Dziennikarz wyjaśnił:

„Ubiegłej nocy udało mi się porozmawiać z wnuczką Carmelity, która udzieliła mi informacji, których do tej pory nie mieliśmy. Carmen Salinas nie miała udaru mózgu, jak rozumieliśmy, cierpiała na krwotok mózgowy, który nieco bardziej komplikuje sytuację Wynika to z faktu, że klinicznie jest to wykonalne Jego udar jest nieco bardziej krwawiący. A jej wnuczka dała mi przykład, że na przykład, gdy wrzucisz telefon do wody, podnosi go i nawet jeśli możesz go włączyć, nie będzie już działać.”

Ponadto wyjaśnił, że aktorka zarejestrowała pewne ruchy w stopach i dłoniach, ale to nie znaczy, że budzi się ze śpiączki, ale raczej, że są to mimowolne odruchy ciała.

„Ruszaj się z jego małymi stopkami”: córka Carmen Salinas przedstawia najnowszy raport medyczny aktorki

Jak podkreślił dziennikarz:

„Lekarze nie potrafili wybudzić jej ze śpiączki z powodu obszaru, w którym się znajdowała. Ten krwotok wystąpił w pniu (mózgu), gdzie regulowana jest funkcja budzenia się i zdobywania świadomości”.

„Wciąż jest w normalnej śpiączce”: wnuczka Carmen Salinas opowiada o stanie zdrowia aktorki

Istnieją dwa rodzaje wysięku: niedokrwienny i krwotoczny. Niedokrwienie występuje, gdy zakrzep krwi blokuje naczynie krwionośne w mózgu. Typ krwotoczny występuje, gdy pęknie naczynie krwionośne, co prowadzi do krwawienia w mózgu. W rezultacie dochodzi do wzrostu ciśnienia śródczaszkowego, zapalenia tkanek komórkowych i uszkodzenia neuronów.