5 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Co powiedział swoim piłkarzom Juan Carlos Osorio po 7-0 meczu z Chile?

Meksyk Najbardziej bolesną w swojej historii porażkę poniosła z rąk Chile Na Puchar Ameryki z Stany Zjednoczone 2016 Gdzie padł skandalicznym wynikiem 7-0, więc ówczesny trener reprezentacji narodowej, Juan Carlos OsorioI Musiał zmotywować swoich zawodników do następnego meczu emocjonalnym przemówieniem ujawnionym przez jego trenera fizycznego, Jorge Rios.

„To było bardzo trudne, szczególnie dla niego, to był proces żałoby, zrobił ten sam proces żałoby i kroki, które zrobili. Wykonał niedawny, prawie kluczowy wykład, wyjaśniając graczom kroki, które podjął, aby pogodzić się z że powiedzmy, że porażka jest tą porażką”, mówi Ríos w wywiadzie dla TUDN. Reprezentowali nas i jako wskazówkę dla nich wchłonął to i pomyślał o następnym meczu.

Asystent przypomniał sobie niektóre zwroty, którymi Osorio przekonał swoich piłkarzy w meczu ze Stanami Zjednoczonymi, po tym, jak tricolor team spędził prawie dwie dekady bez zdobywania gwiazd i pasków w Stanach Zjednoczonych.

„Pamiętam zdanie, którego profesor Osorio zawsze używał, odkąd byliśmy w Once Caldas i powiedział graczom w szatni: „Zawsze musisz grać z miłości do wygrywania, z pasją i dumą, nigdy ze strachu przed przegraną. idź po wszystko w tej grze, a dziś jest dzień, w którym przejdziemy do historii. Nalegał na graczy przed meczem i wyszli z twardością, której potrzebowaliśmy na początku, pomimo poprzedniego wyniku. Stany Zjednoczone wyszły naprzeciw tam ich rywale”.

Możesz być również zainteresowany: DT ze Stanów Zjednoczonych w PULISIC: „Gra nie rozpocznie się jutro; przy odrobinie szczęścia zagra później”

Osorio w drodze przez drużynę narodową

READ  Arturo Brizio oddaje rzut karny, który został odwołany dla Ameryki w meczu z Riados