4 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Co oznacza emoji bez twarzy?

WhatsApp nieskończony emotikon Na swojej platformie, która ułatwia nam życie, aby łączyć się z naszymi bliskimi; Jednak poznanie jego pochodzenia i prawdziwego znaczenia jest często trudnym zadaniem.

Chociaż każdy użytkownik „Whats” ma już swoich faworytów, prawda jest taka, że ​​wraz z ciągłymi aktualizacjami aplikacji integrowane są nowe aplikacje emotikony Ponieważ nie wiemy szczegółowo, w jakich kontekstach możemy go używać.

Więc dzielimy się tutaj Prawdziwe znaczenie anonimowego emoji twarzy: Czy kiedykolwiek miałeś Połączenie Wysłałem ci to i nie wiedziałeś co odpowiedzieć?

Zdjęcie: Pexels

Oznacza to emotikony twarzy bez ust w WhatsApp

Według strony emojipediaTen symbol jest szczególnie używany do wyrażania uczucia nieśmiałości i pokory lub gdy po prostu chcesz milczeć.

Podobnie może być również używany do wyrażania negatywnych emocji, takich jak rozczarowanie, smutek i frustracja, żeby wymienić tylko kilka.

Teraz, gdy znasz prawdziwe znaczenie tego symbolu, używaj go poprawnie w swoich wiadomościach, aby twoja rodzina lub bliscy go nie zrozumieli.

READ  La NASA logra desatascar el sistema de recogida de rocas del Perseverance con una ingeniosa maniobra