19 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Co Ninel Conde powiedziała na Instagramie po skandalu z Larrym Ramosem

(Zdjęcie: Ninel Conde/Instagram)

Ninel Konde pojawia się ponownie po oderwaniu się od swojej sytuacji Larry’ego Ramosa. „La Bombón asesino” poświęcił kilka emocjonalnych słów na opowiedzenie o swojej obecnej sytuacji, a nawet zapowiedział, że pracuje już nad nowymi projektami.

Opublikował ze swojego konta na Instagramie serię zdjęć, na których był widziany z zadowoleniem z wiadomością przedstawiającą, jak żyć.

„Życie jest pełne wzlotów i upadków. Chociaż uwielbiamy widzieć świat pełen kolorów, trudne chwile przypominają nam, że szare chmury i burze są również częścią krajobrazu i są ulotne, choć wydają się wieczne”.

„Ważne jest, aby zawsze pamiętać, że dla tych z nas, którzy kochają Boga, wszystkie okoliczności są bardziej prawdopodobne i chociaż mogą się na to nie wydawać, pomagają nam na lepsze. Znajdź schronienie w rzeczach, które napełniają Cię pasją, postaw stopy z powrotem na ziemi i pozwól iść naprzód.”Dodano w sieci społecznościowej.

(Zdjęcie: Intagram/Ninel Conde)
(Zdjęcie: Intagram/Ninel Conde)

Skorzystał z okazji, aby podziękować za wsparcie i zapewnił, że wkrótce będzie miał niespodzianki, chociaż nie powiedział, czy rzeczywiście ma projekty na wyciągnięcie ręki.

Wczoraj zespół prawników Ninel Conde zerwał z kolumbijskim statusem prawnym, poszukiwanym przez FBI po tym, jak nie odpowiedział na pozew zbiorowy o oszustwo.

„Wydarzenia, które miały miejsce, spowodowały skomplikowaną sytuację emocjonalną, prosimy o zrozumienie i czas na przyswojenie tego, co zrobił pan Larry Ramos”., czytamy w oświadczeniu wydanym przez „La Bombón asesino”.

W tym niedawno opublikowanym dokumencie wyjaśniono, że Conde przekaże więcej informacji, gdy będzie gotowy, i że jest chętny do współpracy z władzami, chociaż nie było to konieczne.

W dokumencie wydanym przez Ninel Conde podsumowano: „Warto zauważyć, że intencją jest podjęcie kroków prawnych przeciwko każdemu, kto daje gwarancje i ujawnia nieprawdziwe informacje, które dyskredytują mojego klienta ze względu na delikatność sprawy”.

(Zdjęcie: Ninel Konde)
(Zdjęcie: Ninel Konde)

Na początku 2021 r. Larry Ramos złożył pozew zbiorowy o oszustwo i nielegalne wzbogacenie. Powodowie pochodzili z Miami, Hiszpanii, Nowego Jorku i Wenezueli. Roszczenie było bliskie 359 000 USD.

READ  Historia medyczna gitarzysty La Lupity

Ninel Conde, pomimo ujawnionych informacji prawnych, postanowiła kontynuować swój związek z Larrym Ramosem. Wielokrotnie powtarzał, że ich związek był tylko romantyczny i że ich biznes był osobny.

Jakby pozew zbiorowy nie wystarczył, Larry Ramos Do którego odnosi się Alejandra Guzman, który nie wahał się złożyć przeciwko niemu pozwu. Mówi się, że Ramos wspominał, że „La Guzmán” był w jego szeregach, by budować zaufanie u swoich klientów.

Sprawa Larry’ego Ramosa nasiliła się, gdy doniesiono, że elektroniczne ograniczenie zostało usunięte, Urządzenie, które podało władzom swoją lokalizację. Larry Ramos został umieszczony w areszcie domowym, gdzie będzie kontynuował swoje postępowanie sądowe.

Zgodnie z informacjami ujawnionymi w dmuchanieI Musiał się pojawić w dniu, w którym uciekł. Kolumbijczyk bał się opuścić areszt domowy i pójść do więzienia publicznego.

Larry Ramos został zgłoszony do przeszukania przez 50 stanów w USA oraz Bahamy. Daje to możliwość, że mógł opuścić kraj jachtem.

Czytaj: