6 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Co jest kluczem do sukcesu Julio Uríasa w czołówce wygranych w Major League Baseball?

Meksykański melonik odniósł 16. zwycięstwo i został najlepszym strzelcem w lidze. Podajemy Ci powody jego sukcesu

Julio Urreas Odniósł szesnaste zwycięstwo w Wielkie ligi Tym samym potwierdził swój najlepszy sezon w MLB. Melonik ma większą kontrolę nad rzucaniem, potężną szybką piłkę 94-95 mil na godzinę, oszałamiającą zmianę prędkości i łamaną talię krzywą, która stawia go na szczycie zwycięstw.

Meksykanin zakończył sezon Wielkie ligi, był mistrzem świata z Los Angeles Dodgers, co było kluczem dla Kalifornijczyków do przełamania 32-letniej passy bez mistrzostwa.

Rozpoczął sezon 2021, aby skorzystać z „culichi” możliwości, którą dał mu Dave Roberts jako starter; A meksykański melonik nie zawiódł.

Leworęczny, sobota, odniósł swoje szesnaste zwycięstwo, najwyższy wynik na tym torze. Jednakże, mocznik Dodał osiem razy z rzędu, akceptując dwa lub mniej przejazdów w tym sezonie.

Nigdy nie przekroczył pięciu zwycięstw w roku, w wygranych jego najlepsza kampania była w jego debiutanckim sezonie (2016). Już przekroczył tę granicę z 11 wygranymi meczami (i może być podwyższony).

Meksykanin wystąpił w kilku rundach w 2021 roku, pracując i pokonując słabnący początek.

Ponadto leworęczny Spryciarze, nie pod presją wiecznych porównań z samym Fernando Valenzuelą Julio UrreasPowiedział, że chciałby napisać własną historię.

Z 16 zwycięstwami w jednym sezonie, 21 zwycięstwami w „Toro de Etchohuaquila” w 1986 r. i Estebana Loaiza w 2003 r. (znaczenie zwycięstwa Meksykanina w jednym sezonie) są dalekie i nie z powodu jakości 7 Spryciarze, gdyby nie liczba gier pozostałych w kampanii

mocznik, z 16-3, 3,17 ERA, 168 strajkiem i 1,035c WHIP czyni go kandydatem do udziału w konkursie Cy Young, chociaż konkurencja będzie ciężka.

READ  Luis Orozco, brat Chulety Orozco, tworzy historię z Cruz Azul

Meksykanin odpowiedział na zaufanie trenera, bijąc rekordy i prowadząc swoje zwycięstwa Wielkie ligi.