3 lipca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

CM Chedraui wykorzystuje porażkę marki w gorącej sprzedaży i promuje się

  • Ponad połowa światowej populacji już przegląda sieci społecznościowe.

  • Posiadanie menedżera społeczności, który dołącza do rozmowy, która nie jest jego, może być dobrą strategią cyfrową.

  • Interakcja marek w sieciach społecznościowych może oznaczać swego rodzaju „łączenie się” między społecznościami.

Menedżer społeczności Chedraui postanowił skorzystać z Niektóre marki zawodzą podczas tej gorącej wyprzedaży Aby zrobić małą promocję dla Twojej firmy.

Rozwój technologiczny, pojawienie się sieci społecznościowych i zmiany nawyków konsumpcyjnych na całym świecie doprowadziły do ​​pojawienia się nowych zawodów w sektorze mediów społecznościowych, które obecnie pojawiają się jako Niezbędne profile dla każdej firmy, która chce być w przestrzeni cyfrowej.

Według badania Digital 2022 przeprowadzonego w badaniu prowadzonym obecnie przez We Are Social i Hootsuite Ponad 4,62 miliarda użytkowników łączy się z sieciami społecznościowymi na całym świecieCo przekłada się na fakt, że ponad 58 procent światowej populacji jest już podłączonych do jednej z tych platform, takich jak Facebook, Instagram, TikTok, YouTube itp. Znaczenie posiadania profesjonalistów pracujących w tym cyfrowym środowisku i wdrażających strategie z tymi użytkownikami .

między jednym z Najważniejszymi profesjonalnymi profilami w mediach społecznościowych są menedżerowie społeczności Menedżerowie i administratorzy społeczności cyfrowych, którzy stale wchodzą w interakcję ze swoimi obserwującymi i wdrażają wszelkiego rodzaju inicjatywy, które dążą do skutecznego pozycjonowania swojej firmy w mediach społecznościowych, poprzez reprezentowanie cyfrowych wartości swojej marki w tym samym języku, którego używają.

ten Hot Sale, najgorętsze wydarzenie e-commerce Tam, gdzie różne marki są zobowiązane do zwiększania swoich dochodów poprzez oferowanie produktów z atrakcyjnymi rabatami i nieoprocentowanymi miesiącami, które rozpoczęły się 23 maja i potrwają do 31 maja, faktem jest, że różne marki muszą zdawać sobie sprawę z niespójności, które mogą występować w usługach cyfrowych , ponieważ może to oznaczać utratę klienta. Ewentualnie fakt, że menedżer społeczności Chedraui udowodnił, że dobrze wie i nie odszedł niezauważony.

READ  Dostawcy dostarczają Vuitton na motocyklach i kołyszą się

Z tej okazji niektórzy użytkownicy wykazali podczas niej niekorzystne doświadczenia z takimi markami jak Walmart Express i Total Play Gorący pokazze względu na rozbieżności cenowe i problemy z płatnościami, co Menedżer Społeczności Chedraui wykazał się pomysłowością i wykorzystał tę sytuację do prowadzenia rozmów i prowadzenia Promocja podczas tej gorącej wyprzedaży.

Aby być profesjonalistą w zarządzaniu społecznością, nie wystarczy publikować co tydzień lub co minutę, ale istnieją różne strategie, które należy zastosować, aby mieć większy lub mniejszy wpływ na społeczność cyfrową (w zależności od jej strony i odbiorców).

Według sondażu Sprout Social jest kilka Czynności, które możesz i nie możesz wykonywać jako menedżer społeczności które bezpośrednio wpływają na postrzeganie komunikacji marki przez konsumentów w sieciach społecznościowych; Wśród nich 83% społeczności cyfrowej uważa, że ​​odpowiadanie na pytania jest w porządku, a 68 twierdzi, że mogą wkroczyć w rozmowę, demonstrując dwie strategie, które mogą skutecznie pozycjonować Twoją markę w oparciu o interakcje z użytkownikami sieci, a nawet innymi markami.

Przykład menedżerów społeczności, którzy wdali się w rozmowę z innymi markami i okazali się mile widziani, aby umieścić się w naszym cyfrowym centrum uwagi Netflix i Spotify, które niespodziewanie zaczęły wchodzić w interakcje, a następnie zdecydowały się „zaśpiewać” piosenkę popularnego artysty, a następnie aktora, Bad Bunny.aby uruchomić wspólną strategię integrującą wyznawców obu marek, co zostało oklaskiwane przez ponad tysiąc internautów, świadcząc o skuteczności integracji z konwersacją cyfrową (o ile przestrzegane są pewne punkty).

READ  Sorteo principal de la Lotería Nacional: Números que caen Martes 2 de noviembre | Lotnal

Czytaj teraz:

Wprowadzająca w błąd reklama Costco ujawnia „zniżki” na gorące wyprzedaże

Dzisiejszy wykres: krach giełdowy Facebooka

Użytkownicy bronią „przerwy na bagaż” na lotnisku