27 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Clara Chia błyszczy w zielonym bikini podczas rodzinnych wakacji z Pique

Clara Chia błyszczy w zielonym bikini podczas rodzinnych wakacji z Pique

Kilka dni temu rok temu Gerrarda Pique I Klara Shea Uczynili swój romans oficjalnym, kiedy po raz pierwszy zostali przyłapani na ślubie przyjaciela. Od tego czasu para spotkała się z poważnymi kontrowersjami, w tym z piosenką Shakiry „BZRP Music Sessions 53”, która dała wiele do mówienia.

Wydaje się jednak, że wszystkie różnice między kolumbijską piosenkarką a hiszpańskim biznesmenem zostały już rozwiązane, dlatego para wybrała się niedawno na rodzinne wakacje do Chorwacji, gdzie młoda Clara Chia pochwaliła się szczupłą sylwetką w zielonym bikini.

Tak ujawniają zdjęcia opublikowane przez hiszpański magazyn „Lecturas”, które ukazują skalę łączącego ich silnego związku Gerrarda Pique I Klara Shea Po nieco ponad roku miłości i pomimo wszystkich oskarżeń.

Podczas swojej podróży do Chorwacji urodzony w Barcelonie były piłkarz i biznesmen wygląda na raczej zrelaksowanego, ciesząc się towarzystwem swojej dziewczyny, która surfuje po Morzu Śródziemnym.

Zrzut ekranu / Twitter

Zrzut ekranu / Twitter

Klara SheaOkreślana przez bliskich jako prosta młoda kobieta, wykorzystała swoje wymarzone miejsce, aby po raz pierwszy pokazać swoją figurę w zielonym bikini, którego góra jest podkreślona wzorem małych ramiączek przecinających plecy.

Choć jego młoda miłość skradła wszystkie oczy, Gerrarda Pique Pochwaliła się także swoim umięśnionym ciałem w biało-niebieskim kostiumie kąpielowym.

Zrzut ekranu / Twitter

Zrzut ekranu / Twitter

Wycieczka, którą biznesmen odbył ze swoją dziewczyną do Chorwacji, pokazuje również, jak dobre relacje rodzinne udało im się zbudować, odkąd byli z rodzicami. Montserrat Bernabeu I Joannę Piquektórzy w tamtym czasie byli także głównymi mistrzami w roli głównej, mając z nimi drobne sprzeczki Shakira.

Jednym z gości był także Marc Pique, brat byłego piłkarza, więc jedyne, czego brakowało, to obecność jego synów Milana i Sashy, więc Gerrarda Pique Będziesz cieszyć się pełnymi rodzinnymi wakacjami.

READ  WWE Monday Night RAW: Relacja i wyniki za 27 września 2021 r.

A pamiętajmy, że jedną z pozornych klauzul umowy o separacji kolumbijskiej piosenkarki z hiszpańskim biznesmenem jest fałszywe współistnienie ich dzieci i Klara SheaJeśli jednak wasz związek będzie się nadal umacniał, z czasem może się to zmienić.

Zrzut ekranu / Instagram

Zrzut ekranu / Instagram

Shakira jest gotowa wystąpić przeciwko Clarie i jej przyjaciołom, jeśli jej nie szanują