3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Citibanamex sklonował twórcę Onlyfans i to wszystko, czego mu brakuje

Citibanamex sklonował twórcę Onlyfans i to wszystko, czego mu brakuje

  • Oszacowanie Raport Nelsona Ostrzega przed ekonomicznymi skutkami oszukańczych plastikowych płatności dla banków na całym świecie.

  • Stan twórcy Tylko fani Dołącza do komika Loreny de la Garza, która również potępiła klonowanie jej karty.

  • Twórca OnlyFans odkrył, że jej depozyty w wysokości ponad 56 000 pesos 46 000 trafiły na zakupy w ramach Disneya lub Playstation.

twórca treści w Tylko fani Al-Aradia potępił to TIK Tok Sklonuj swoją kartę citypanexOszczędzał swoje dochody, dopóki nie zdał sobie sprawy, że ma tylko 20 pesos, kiedy próbował kupić kurtkę Gucci 90 tysięcy peso.

w Raport Nelsona Wiem szacowany Że wartość oszukańczych płatności plastikowymi bankami wyniosła na świecie 32 miliardy dolarów w 2021 roku i prognozy na najbliższe lata się nie poprawiają, wręcz przeciwnie, oczekuje się, że zjawisko to sięgnie 38 miliardów dolarów w 2027 roku.

Dane dotyczące wzrostu liczby błędów w sztuce i kosztów przedstawiają się następująco: 2021 r., 32,04 tys. USD; 2023 32,96 mld USD; 2025, 35,31 mld USD i 2027, 38,5 mld USD.

Oszczędności tylko dla fanów

170 000 pesos wydanych na karcie kredytowej citypanex Aradia Kto ma na myśli, wszystkie oszczędności, które uzyskał z tworzenia treści, były dla niego Tylko fani.

Kobieta ostrzega, że ​​wszystko zaczęło się od tego, że zamówiła samochód na podobnej platformie W sterownikuNatomiast ze względu na brak doświadczenia kierowcy, pożyczył mu telefon komórkowy, aby mógł korzystać z nawigatora.

Po wyjściu z samochodu Aaradhya przypomina sobie, że zapomniała telefonu komórkowego w samochodzie, a kiedy próbowała go odzyskać, urządzenie zostało wyłączone przez kierowcę.

Czas mijał i kiedy próbował kupić kurtkę Gucciego za 90 000 pesos, karta kredytowa citypanex Karta, którą próbowała zapłacić, nie działała, więc w końcu zdała sobie sprawę, że jej karta została sklonowana.

READ  Carrefour zaskakuje swoich klientów materacem ich marzeń

Wykroczenie, które zarzuciła bankowi, wynikało głównie z tego, że twórca doznał serii odmów złożenia reklamacji i ostatecznie zakończenia jej sprawy, jak wyjaśnia, Pomimo tego, że otrzymał częściowy zwrot wszystkiego, co stracił w wyniku sklonowania konta, odnotowuje na nim ujemne saldo, które nadal nie jest jasne.

@pracownik Odpowiedz donnaldo_hernandezowi # Hahaha # panamex # Meksyk # Opowieść # czas na historię #Część 2 #Prawdziwa historia #Ukradłem #pieniądze #Fałszerstwo #klonowanie #Fałszerstwo #dla Was #Rozpiętość # Bądź ostrożny #banki #niesprawiedliwy #dla Was #radia #fyp #fypシ # Tijuana #Tylko #kłamstwa #wydziwianie ♬ dźwięk oryginalny – Aradia

Sprawa jest uzupełnieniem skargi dotyczącej klonowania złożonej przez komika Lorenę de la Garza w maju tego roku, kiedy potępiła zauważanie dziwnych zakupów, takich jak zakup drzwi do domu, co zaalarmowało słynnego komika.

„Zawsze mówię, że Consuelo jest moją siostrą i braćmi krwi też, bo walczymy. Dlatego mamy różnice, ale to nie znaczy, że przestajecie się kochać (…) No, stało się to wiele lat temu, o co chodzi jest zrobione i nic, bardzo się lubimy” – wyjaśnił wówczas.

Złe praktyki banków związane z tworzywami sztucznymi, a także przypadki ujawnione w tej notatce ujawniają wyzwania związane z konsumpcją i potrzebę lepszych protokołów, a także kulturę, w której rola konsumenta jest bardziej aktywna.

Czytaj teraz: