27 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Citibanamex oferuje zaliczki na listy płac swoim 5 milionom klientów Grupo Milenio

Citibanamex oferuje zaliczki na listy płac swoim 5 milionom klientów Grupo Milenio

Po sprzymierzeniu się z finansową platformą odszkodowań i świadczeń Minu, citypanex będzie w stanie obsłużyć ponad pięć milionów klientów Konto płacowe Zaliczka z Twoich zarobków Odnośnie dni z dwóch tygodni, które już minęły.

Od kiedy?

Wskazane przez oświadczenie, że produkt Dochód z góry na żądanie Będzie dostępny dla pracowników firm, które mają listę płac w firmie finansowej Od końca 2023 r.

„Posiadanie innowacyjnych rozwiązań cyfrowych jest częścią naszej propozycji wartości Narodowy Bank Meksyku (Banamex) Naszym klientom payroll, który jest jednym z filarów naszej organizacji, Staramy się sprostać doraźnym potrzebom naszych klientów z naszej aplikacji mobilnej” – skomentował Gabriel Maldonado, dyrektor ds. sprzedaży cyfrowej i kanałów alternatywnych w Citibanamex.

z jego strony Rafał NilDyrektor operacyjny i współzałożyciel Minu Powiedział, że czuje się zaszczycony, że zawarł ten sojusz Z bankiem”, które są zgodne z Naszą misją jest, aby coraz więcej Meksykanów czerpało korzyści Aby poprawić ich sytuację finansową, co pozwoli im lepiej zarządzać swoimi sprawami finansowymi i reagować na wszelkie nieoczekiwane lub nagłe zdarzenia.”

J

READ  Identifican los catalizadores que permiten convertir el dióxido de carbono en combustible.