15 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Cindy Alvarez pokazuje swoje pełne wdzięku kształty podczas odważnej sesji zdjęciowej

Nowa żona pomocnika Porto Mateosa Uribe, Cindy Alvarezpo raz kolejny skradła uwagę w sieciach społecznościowych, ujawniając jej godne pozazdroszczenia piękno.

Kolumbijska modelka i bizneswoman uczestniczyła na swoim koncie osobistym w Instagram Pocztówka, na której pozuje jako modelka w magazynie, pokazuje jej charakterystyczne krągłości w zrelaksowanym, dopasowanym białym kostiumie kąpielowym.

Przeczytaj także: Issa Vegas podpala sieci gorącym „Twerkingiem” w mini kostiumie kąpielowym (wideo)

Napisał: „@cindyalvarez.madebyme. Czy nie mówiłem, że w tym roku również będziemy na expobellezacolombii, do zobaczenia”.

Po tym, jak te zdjęcia stały się popularne, modelka i bizneswoman Cindy Alvarez otrzymała dobrą odpowiedź i opinie od ponad 473 000 obserwujących na Instagramie. Instagrampodkreślając jej urodę setkami komplementów w komentarzach.

Przeczytaj także: Ale Treviño pokazuje swoją niesamowitą osobowość z basenu

Podążaj za nami

Jestem absolwentem Nauk o Komunikacji na Independent University of the West oraz mam doświadczenie w mediach w zakresie radia w programach sportowych. Obecnie jestem redaktorem w Soy Futbol i Fotbolero Focus Show. będę

Więcej

READ  Nie myślą o przyszłości: Klopp uderza United za podpisanie CR7