22 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Christian Nodal wydaje ponad 800 000 pesos na zakup butów do tenisa w ciągu jednego dnia

Christian Nodal wydaje ponad 800 000 pesos na zakup butów do tenisa w ciągu jednego dnia

Piosenkarka Christian Nodal był trendem w portale społecznościowepo wydaniu ponad 800 000 pesos na różne buty do tenisa różnych marek.

Poprzez kanał YouTube Anchorage Oh Opublikowano zdjęcia przedstawiające moment, w którym meksykański kompozytor wybierał każdy but.

„Osobą znającą się na tenisie jest moja żona, prawie z niego nie korzystam Nike; Są dla mnie bardzo wygodne, ale zwykle, jak zawsze, pracuję lub robię ciężkie rzeczy, bawię się stylowo lub chodzę w butach, jeśli możesz mi pomóc” – powiedziała piosenkarka.

Przeczytaj także Wideo: Halle Bailey z The Little Mermaid otrzymuje meksykańską niespodziankę w restauracji CDMX

Ponadto wyjaśnił, że jest bardziej „praktyczny”, jeśli chodzi o strój do tenisa. „Jestem bardziej praktyczny, na przykład nie wiem, do czego będę ich używał, chciałbym być bardziej trzeźwy” – powiedział piosenkarz, gdy zobaczył kolorowe buty.

Po wizycie w sklepie obuwniczym tłumaczka „Adiós amor” wybrała różne tenisówki:

– Jordan Retro Hi-Ug Lucky Green.

– Jordan 1 Retro Low Og Travis Scott Reverse Mocha.

Nike Air Force 1 Mid w kolorze białej sosny.

Przeczytaj także „Umrzeć” ze śmiechu: oto najlepsze memy na Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek

Buty Nike Air Force 1 Low Supreme w kolorze czarnym.

-Nike Air Mag Powrót do przyszłości.

Ze swojej strony piosenkarz wyjawił influencerowi, że kiedy przybywa do hotelu, „trochę się poślizgniemy, żeby trochę pobiegać, zrobić trochę cardio, nie ćwiczę dużo”.

Tak więc, jeśli chodzi o swój wygląd, odpowiedział: „Trzymałem się stylu, oczywiście, spotykałem stylistów i tak dalej, ale lubię, gdy widzę coś takim, jakim jest… Nie lubię przynieść to, co wszyscy inni przynoszą” – powiedział.

Przeczytaj także Wideo: Becky G jest nękana przez paparazzi i dziennikarzy po przyjeździe do Meksyku

W końcu regionalny meksykański piosenkarz wybrał sukienkę dla swojej dziewczyny kazoow ciąży. Doszła do wniosku: „Ona jest zawsze wierna sobie”.

Zapisz się tutaj Aby otrzymywać nasze biuletyny z codziennymi wiadomościami, opiniami i wieloma innymi opcjami bezpośrednio na swój adres e-mail.

aosr

READ  I nimoderma! Tworzą nową piniatę Wendy Guevara po wygraniu „La Casa de los Famosos”