2 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Christian Nodal i J Balvin walczą: memy, szczegóły i wszystko, co wiesz o procesie

Spór między nimi wynikał z fizycznego porównania (zdjęcia: Ig/ @nodal Ig/ @jbalvin)

konflikt między Christian Nodal i J. Balvin Właściwie wywołało to różne reakcje jej fanów, ale zaczęło się, ponieważ reggaetonista opublikował zdjęcie, na którym porównuje się do tłumacza Żegnaj miłości. Napisał „Szukaj różnic”.

Później Nodal skrytykował go, podkreślając muzyczne aspekty ich kariery: „Mam talent fizyczny i mogę z dumą śpiewać moje kompozycje gdziekolwiek i kiedykolwiek z dumą. Twoje zdjęcie zostało wybrane przez Ciebie i przesłane przez prasę.”

W odpowiedzi piosenkarka gatunku miejskiego powiedziała: „W porządku, To było tylko dla zabawy’, używając frazy z refrenu Zniesławienie dokonane przez rezydenta na 49. sesji w Bezarab na początku marca.

J Balvin przesłał filmik używając filtra tatuażu Belindy i powiedział, że obudził się jako Joker.

Już po godzinie odtwarzacz Reggaeton przesłał wideo z filtrem, który symuluje Tatuaż Belindy prosto w twarz, mówiąc: „Wypełniam wszystkie moje koncerty, ale znaczenie obrazu jest takie, że ona wygląda pięknie, ona wygląda pięknie (Belinda)”wskazując, jak wymawia się imię byłego partnera Nodala.

Po tym filmie Palvin powiedział, że obudził się „żartując”, aby się usprawiedliwić, więc 23-letni piosenkarz opublikował historię, słuchając Residente Teradera i napisał na swoim Instagramie „Obudziłem się też żartując”.

Później, we własnych opowieściach, Nodal przemawiał do słuchaczy, aby powiedzieć: „Słuchajcie, moi ludzie, ten facet nie obudził się ani trochę, po prostu obudził się bez zażywania pigułek”.

Post J Balvina, który rozpoczął dramat z Christianem Nodalem.  Zdjęcie: Oryginał zaczerpnięty z @jbalvin
Post J Balvina, który rozpoczął dramat z Christianem Nodalem. Zdjęcie: Oryginał zaczerpnięty z @jbalvin

Zaszokował go również za to, że był niestosowny i stwierdził: „Nie ma nic spójnego, by ten drań miał dokument, o którym mógłby opowiedzieć Spokój, zdrowie psychiczne, uczucia i energieale na swoim koncie, które ma miliony obserwujących Przesłał zdjęcie, żeby mogli się ze mnie śmiać”.

READ  Zrezygnowała z Exatlón All Star i straciła dziecko, taka jest smutna prawda dla drogiego sportowca

Złość Aqala wzrosła, ponieważ stało się jasne, że tłumacz… piosenka s z wysokością Kpił z niedawnego zerwania z Belindą: „Oczywiście i wszyscy o tym wiedzą, obudziłem się z bardzo brzydkiego badziewia, na który cierpiałem i nie ma prawa robić takich rzeczy, trzeba dobrze korzystać z sieci” o których mowa.

Akidal rzucił Palvin za bycie nieodpowiednim (Images: Getty Images)
Akidal rzucił Palvin za bycie nieodpowiednim (Images: Getty Images)

Według 23-letniej piosenkarki, piosenka z „Tiraderą” J Balvina zostanie wydana w nocy ze środy, 1 czerwca, lub w następny czwartek wieczorem. – Mam nadzieję, że mi odpowiesz – stwierdził również. Podobnie Nodal zapewnił, że Balvin reprezentuje wszystko, co jest nie tak z branżą. „Chcesz się śmiać i rozśmieszać ludzi, przesyłaj wokale na żywo, nie przesyłaj rzeczy od ludzi, których nie znasz, idioto*”.

To było w tych historiach, które opowiadał J balvin Wygląda na to, że jeszcze „nie zrozumiał” Treść, którą mieszkaniec wystrzelił przeciwko niemu Podkreślił, że nie powinien „pluć”.

Kontrowersje wzbudziły znajdujące się w nim zdjęcia Porównaj samego Balvina z tłumaczem Żegnaj miłościAle najwyraźniej z zamiarem ośmieszenia się z niego, postanowił nagrać piosenkę w odpowiedzi na niego.

Christian Nodal powiedział, że Balvin jest punktem odniesienia dla wszystkiego, co jest złe.

I jak wszyscy wiedzą, nie mogę rozmawiać Dlatego teraz idę do budki i zamierzam zdobyć coś dobrego Ching*n Co mam zamiar wydać dziś wieczorem, jeśli wszystko pójdzie dobrze, jutro wcześnie lub jutro wieczorem, powiedział Nodal.

We wszystkich godzinach, w których śpiewacy odpowiadali, były to niektóre z memów generowanych przez internautów:

(Zdjęcie: Facebook)
(Zdjęcie: Facebook)
(Zdjęcie: Twitter)
(Zdjęcie: Twitter)
(Zdjęcie: Twitter)
(Zdjęcie: Twitter)
(Zdjęcie: Twitter)
(Zdjęcie: Twitter)
(Zdjęcie: Twitter)
(Zdjęcie: Twitter)
(Zdjęcie: Twitter)
(Zdjęcie: Twitter)

Po kilku minutach ostrzeżenia, J Balvin szybko odpowiedział Nodalowi i powiedział: „Porównali go do mnie i porównali mnie do niego, bez względu na zdjęcie, jest takie piękne, Czuję się atrakcyjna, pewna siebie i bezpieczna. Jeśli zdarzy mu się źle to znieść, cóż, to już jego problem, ponieważ Nie możesz opowiedzieć dowcipu, żeby go nie skrzywić.

READ  Drugi sezon Seijo no Maryoku wa Bannou Desu nadejdzie w 2023 roku - Kudasai

Podobnie J Balvin powiedział, że jest pewny tematu, który Nodal wystartuje w ciągu najbliższych kilku godzin: „A jeśli masz zamiar mieć tiraderę, niech będzie romantyczna i że sprzedają i odcinają strumienie (kopie), bo to im zawsze działa, majteczki powodzenia”Powiedział.

Zaraz po tym Nodal odpowiedział na swój profil na Instagramie opowieścią, w której Renee (mieszkaniec) podzielił się swoimi kapeluszami, zamiast oryginalnego dźwięku, raper umieścił dźwięk klipu, mówiąc „Dodaj cytrynę z solą” wykonuje regionalna piosenkarka.

Piosenka Balvina wyjdzie "O trzeciej" (Zdjęcie: Instagram / @nodal)
Piosenka Palvina „At Three O’Clock” zostanie wydana (Zdjęcie: Instagram/@nodal)

W swojej najnowszej historii na osi czasu Nodal wyjaśnił, że jego piosenka zostanie wydana o godzinie trzeciej, chociaż nie sprecyzował, czy miał na myśli wczesny poranek, czy popołudnie 2 czerwca.

Czytaj: