19 kwietnia, 2024

Christian Aleman strzelił gola po zwycięstwie Arcy w Polsce

Piłkarz Ekwador Chrześcijański niemiecki, 25, strzelił ostatniego gola w zwycięstwie swojego klubu Arca Gdynia Przed nim GKS Justrecip, W drugiej lidze piłki nożnej Polska.

4 października 2021 r Ponownie Po przybyciu został pokonany 5-1 Jastrzębie. Ostatnią bramkę, w 90. minucie, przeliczył pomocnik W Guayaquil Hubert Adamsik został zastąpiony dwie minuty temu.

Christian Fernando Alegria Polska przyjechała do piłki nożnej w tym sezonie. Ma kontrakt do 2024 roku.

Trójkolorowy minął Emalek, Technik uniwersytecki, Deportivo Quito, Barcelona S.C., Między klubami w Ekwadorze. Przeszedł także przez Estudiandes de la Plata w Argentynie. Przed przybyciem do Arca bronił miasta Guayaquil.

w Liga Fortuny 1, W drugiej części PolskaJego klub jest na piątym miejscu z 19 punktami. Witsu Lots z 26 jednostkami w czołówce.

ten Ponownie Założona w 1929 roku Gdynia jest klubem miejskim.

READ  Misja humanitarna: Zespół argentyńskich lekarzy leci do Polski samolotem z Enrique Pinarovem, aby pomóc uchodźcom z wojny na Ukrainie.