5 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Chris Evans i Scarlett Johansson występują razem w filmie

Chris Evans i Scarlett Johansson spotkali się w Marvel Studios jako Kapitan Ameryka i Czarna Wdowa, a teraz pojawią się razem w romantycznym filmie akcji.

Chociaż Steve Rogers I Natasza Romanow Nie spotkam się ponownie za Wytwórnie filmowe Marvelaprzynajmniej aktorzy Chris Evans i Scarlett Johansson podpisała gwiazdę duch. Duży budżet romantyczny film przygodowy ukaże się w Apple TV Plus.

Dexter Fletcher (Rocket Man, Eddie the Eagle) wyjdzie ze scenariuszem Wyścig Rhetta I Paweł Wernick, odpowiedzialny za Deadpool i Zombieland. Możemy więc zgadywać, jak ten film będzie wyglądał. Trzeba też pamiętać, że za historię odpowiadali także pisarze Ucieczka od pająkaNowy, popularny Netflix w roli głównej Chris Hemsworth. Kolejny aktor Marvel Studios, który uwielbia pracować na platformach streamingowych.

To będzie dziesiąta współpraca tych dwóch aktorów.

W tej chwili mamy kilka szczegółów fabuły duch. Ale opisali nowy film z Chris Evans i Scarlett Johansson, jako zaktualizowana wersja po zielonym sercu (Romancing the Stone) z 1984 roku. Relacja ich bohaterów będzie więc taka sama jak ta, którą zaprezentowali Michael Douglas I Kathleen Turner.

Chris Evans i Scarlett Johansson Musieli być bardzo przyjaciółmi w prawdziwym życiu, ponieważ się zgodzili Idealny wynik (Doskonały wynik) z 2004 roku, Dziennik niani (Dzienniki niani) 2007, Mściciele od 2012 roku, Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz od 2014 roku, Avengers: Czas Ultrona od 2015 roku, Kapitan Ameryka Wojna Domowa od 2016 roku, Avengers: Nieskończoność WAr 2018, scena post-kredytów za Kapitan Marvel na rok 2019 i Avengers: Koniec gry 2019. Dlatego duch To będzie dziesiąty.

Ale oprócz tego może być liczba 11, ponieważ jakiś czas temu poinformowano również, że obie mogą być gwiazdami sklep z horrorami autor: Greg Berlanti, z Scarlett Johansson Wciel się w główną rolę Audrey i Chris Evans Gra swojego agresywnego i sadystycznego chłopaka Orena Scrivelo. Chociaż nie jest jasne, czy ten projekt nadal się rozwija, ponieważ pandemia opóźniła wszystko.

READ  Spoilery WWE SmackDown 26 maja 2023 r

Nie możesz się doczekać ponownego spotkania Chrisa Evansa i Scarlett Johansson? Zostaw nam swoje komentarze poniżej. Podkreślając więcej szczegółów na temat duch, możemy oglądać Twoje filmy z Studio Marvela zatrudnienie Platforma strumieniowa Disney Plus.