18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Chris Evans i Scarlett Johansson występują razem w filmie

Chris Evans i Scarlett Johansson spotkali się w Marvel Studios jako Kapitan Ameryka i Czarna Wdowa, a teraz pojawią się razem w romantycznym filmie akcji.

Chociaż Steve Rogers I Natasza Romanow Nie spotkam się ponownie za Wytwórnie filmowe Marvelaprzynajmniej aktorzy Chris Evans i Scarlett Johansson podpisała gwiazdę duch. Duży budżet romantyczny film przygodowy ukaże się w Apple TV Plus.

Dexter Fletcher (Rocket Man, Eddie the Eagle) wyjdzie ze scenariuszem Wyścig Rhetta I Paweł Wernick, odpowiedzialny za Deadpool i Zombieland. Możemy więc zgadywać, jak ten film będzie wyglądał. Trzeba też pamiętać, że za historię odpowiadali także pisarze Ucieczka od pająkaNowy, popularny Netflix w roli głównej Chris Hemsworth. Kolejny aktor Marvel Studios, który uwielbia pracować na platformach streamingowych.

To będzie dziesiąta współpraca tych dwóch aktorów.

W tej chwili mamy kilka szczegółów fabuły duch. Ale opisali nowy film z Chris Evans i Scarlett Johansson, jako zaktualizowana wersja po zielonym sercu (Romancing the Stone) z 1984 roku. Relacja ich bohaterów będzie więc taka sama jak ta, którą zaprezentowali Michael Douglas I Kathleen Turner.

Chris Evans i Scarlett Johansson Musieli być bardzo przyjaciółmi w prawdziwym życiu, ponieważ się zgodzili Idealny wynik (Doskonały wynik) z 2004 roku, Dziennik niani (Dzienniki niani) 2007, Mściciele od 2012 roku, Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz od 2014 roku, Avengers: Czas Ultrona od 2015 roku, Kapitan Ameryka Wojna Domowa od 2016 roku, Avengers: Nieskończoność WAr 2018, scena post-kredytów za Kapitan Marvel na rok 2019 i Avengers: Koniec gry 2019. Dlatego duch To będzie dziesiąty.

Ale oprócz tego może być liczba 11, ponieważ jakiś czas temu poinformowano również, że obie mogą być gwiazdami sklep z horrorami autor: Greg Berlanti, z Scarlett Johansson Wciel się w główną rolę Audrey i Chris Evans Gra swojego agresywnego i sadystycznego chłopaka Orena Scrivelo. Chociaż nie jest jasne, czy ten projekt nadal się rozwija, ponieważ pandemia opóźniła wszystko.

READ  Vanessa Bauchi ujawnia seksualne zakłady przeciwko meksykańskim aktorkom

Nie możesz się doczekać ponownego spotkania Chrisa Evansa i Scarlett Johansson? Zostaw nam swoje komentarze poniżej. Podkreślając więcej szczegółów na temat duch, możemy oglądać Twoje filmy z Studio Marvela zatrudnienie Platforma strumieniowa Disney Plus.