29 marca, 2024

Chivas wraca do Pumy i zadowoli się półfinałem Clausury 2022

Pomimo imponującej pierwszej połowy Pumy, Chivasowi udało się zmienić wynik i wyrównać go w półfinale.

chivas Wszedł od tyłu i przewrócił tablicę wyników, aby pokonać kuguary 3-2 i awans do półfinału turnieju Turniej finałowy 2022z globalnym wynikiem 5-4.

Po 2-2 w pierwszym meczu ćwierćfinałowym, w poniedziałek kuguary Zaskoczył drużynę w pierwszej połowie dwoma golami, ale Rojiblanca podniósł się z popiołów, pokonał przeciwnika 2-2 i, przy niewielkim zmęczeniu fizycznym, wygrał 3-2; Zasłużone, są w czołówce finałowego meczu po wyeliminowaniu ich na siódme miejsce w regularnym turnieju.

chivas Impreza rozpoczęła się biciem bębna, nawet o tym nie wiedząc kuguary Chciałem mu utrudnić sprawę ze względu na celną bramkę, jaką dał mu w pierwszej połowie, zwłaszcza przed niespodzianką i pierwszym wynikiem.

Studenci uniwersytetu nie mieli piłki, ale mieli inteligencję, by gonić chivas, który awansował, ale przy pierwszej okazji goście otworzyli wynik w 6. minucie; Dał stadu swobody obronne i Liliana Rodriguez Skończył lewą nogą i po świetnym golu strzelił 0-1. Bez żadnej kontroli opuścił piłkę klatką piersiową, usadowił się i posłał ją w siatkę.

chivas Odwrócił się do przodu, mimo zawsze obronnej presji kuguary którzy faktycznie trochę opóźnili swoje linie, tak że Rojiblanca uległy największej erozji fizycznej. Alicja Cervantes Objął ofensywne przywództwo iw 24. minucie miał największą szansę dla swojego zespołu z prawą ręką, która trafiła w pole. Licha była bardzo ruchliwa, ale zapomniała postawić się lepiej i nie zbaczać ze swojego miejsca.

chivas Ciągle nalegali na front i Karolina Jaramillo Strzelał niebezpiecznie w 30. minucie spoza pola gry, a kiedy Rojiblanca byli w najlepszej formie na boisku, kuguary Pokonał sprintem 33 minuty, a stołeczne kobiety poprawiły wynik po kontrataku.

Z prawym krzyżem w bliskim centrum, Amerykanin Air Lyndonna Chavarin Pokonaj bramkarza Biały Feliks Nic nie mógł zrobić, aby uniknąć 0-2.

READ  Emiliano Martinez został wygwizdany po zdobyciu Złotej Piłki dla najlepszego bramkarza

Wykazał się mocą defensywną chivas W 17 meczach stracił tylko sześć bramek, upadł, aw dwóch ma już cztery bramki przeciwko; Udało mu się jednak kontratakować pod koniec pierwszej połowy; Po 40 minutach skróć odległości z adnotacją Michelle Gonzalez Który prawie posłał piłkę do siatki plecami. Tryb 1-2 dla Guadalajara W walce ponownie po rzucie rożnym i było mnóstwo czasu na pozytywny wynik.

Druga połowa została rozegrana prawie w ten sam sposób: chivas zagnieżdżone i kuguary Chcą obronić swoje częściowe zwycięstwo, a miejscowi na początku zremisowali 2-2, co dało im awans do półfinału. po 54 minutach, Caro Jaramillo Zarejestruj się po Lesha Cervantes Ciężko walczył o piłkę.

Montoya Posłał dośrodkowanie na drugi słupek, gdzie Jaramillo strzelił potrzebnego mu gola Chivas. teraz kuguary Był pod ścianą, a przeciwnik nie przestawał szukać kolejnego gola, spadając do 85 rzutów karnych. W okolicy panowała presja na Montoyę i znakowanie było na miejscu. Lesha Cervantes Spadł zza piłki i znakomicie posłał ją na dno uniwersyteckiej bramki.

3-2 wydawało się ostateczne. kuguary Musisz osiągnąć jeszcze dwa cele i nie otrzymać żadnego celu. Chiverío wygrało 5-4 w dwumeczu i we wszystkim wspierało swoich ludzi na stadionie, który zarejestrował mniej niż 4000 kibiców.