28 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Chivas pospiesz się! Klub, który chce „ukraść” Sebastiana Cordova

2 dni przed przyjazdem Sebastian Kordowa ten Klub Guadalajara Byłem więcej niż śpiewanie, nawet w tym samym Ameryka już przyjęła transport jako fakt, Ale w ostatnich godzinach potwierdziło się, że istnieje zespół bardzo zainteresowany usługami utalentowanego ofensywnego pomocnika, aby mógł iść do przodu pod okiem rojiblanca.

+ Kuchenka piłkarska Chivas zmierza do ligi MX 2022

Los Tigres de la UANL przez swojego prezydenta, Mauricio Colebro Zapowiedział chęć pozyskania usług 21-latka, który został już wyreżyserowany Ameryka według Migue .ado Herrerze, Obecny ster kotów, które Wątpi w pragnienie, by Święte Stado zostało włączone w jej szeregi tak szybko, jak to możliwe.

Pomysł Guadalajary polegał na zastąpieniu Uriela Antuny przez Cordovę, Ale w ostatnich dniach Azulcrimas Zwrócone przez „Progo” donte ogólne zastrzeżenie dla mas, które nigdy nie zgodziły się na potencjalny podpis, dlatego rekrutacja wynikowego elementu Águilas w Verde Valle, co sprawia, że ​​Rugiblanco jest nerwowe.

Ale dzięki tym stwierdzeniom Sultany del Norte Negocjacje Chivas Zostań swoim pierwszym zwolennikiem 2022 Clausura Championship i w tym sensie Sam Cordova zamieścił już post na swoim koncie na Instagramie To oszukało chivahermanos, ale teraz sytuacja się zmieniła z powodu Miguel Herrera Przyjechałby zatrzymać utalentowaną kierownicę.

„Tego typu gracze zawsze będą przedmiotem zainteresowania, nie tylkoTigres, z kilku drużyn, bo jest zawodnikiem reprezentacji narodowej, a także Miguel Herrera Miał to, prowadził przez długi czas i oczywiście. On (Cordova) i wielu innych zawsze będzie na radarze nie tylko od Tygrysy, bo jest bardzo ciekawym zawodnikiem Na razie nie mamy konkretnych i konkretnych spraw, jak tylko się pojawią, poinformujemy Cię o tym.” Culebro odniósł się do Sebastiana Cordovy w rozmowie z TUDN.