27 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Chivas jest bliski sfinalizowania transakcji za bramkarza Oscara Wally’ego

Chivas jest bliski sfinalizowania transakcji za bramkarza Oscara Wally’ego

Bramka Chivas Wkrótce zostanie wzmocniony przybyciem Oskara Wally’egobramkarz, z którym obecnie pracuje logoz drugiej dywizji Hiszpanii, która posiada obywatelstwo hiszpańskie, angielskie i meksykańskie.

W wieku 29 lat Whalley ma okazję po raz pierwszy spróbować swoich sił w meksykańskiej piłce nożnej i zamierzał to zrobić z grupą Herd – wynika z informacji hiszpańskiego dziennikarza. Robina Fernandeza Dorado, który już negocjował przejęcie usług bramkarza, który miał już zaakceptować warunki kontraktu i przyjechać jako wolny agent.

Mówi się również, że rojiblancos zaoferowali mu trzyletni kontrakt z jeszcze jedną opcją, a negocjacje są tak zaawansowane, że już rozważałby przetworzenie meksykańskiego paszportu, obywatelstwa, które uzyskał dzięki swojej meksykańskiej matce; Hiszpański to miejsce, w którym się urodziłem Saragossa A Angielka biegnie w stronę ojca.

Oscar Wally zdobywał doświadczenie w pierwszo- i drugoligowych zespołach w Hiszpanii z takimi klubami jak m.in Real Saragossa, SD Huesca, Sporting Gijon i jego obecny klub, CD Lugo; Chociaż był również testowany w lidze duńskiej z Aarhus GF oraz w lidze greckiej z OFI Crete.

Whalley przybędzie w pogoni za posiadłością, której w tej chwili odpowiada Miguela Jimenezabramkarz, który był bezdyskusyjnie w kadrze Veljko Paunovicia podczas fazy zasadniczej i Liguilli na koniec ostatniego sezonu 2023.

Możesz być także zainteresowany — Kibice Chivas atakują pola na stadionie Akron, by pokonać fanów Tigers

READ  Tri and Wolves, z odwrotną diagnozą na temat Raúla Jiméneza – Snajpera