5 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Chivas i Pumy, wielcy, którzy wpadną do play-offów

według Indeks piłki nożnej ESPNToluca, Puebla Pue i Chivas pozostaną bez możliwości awansu

Meksyk – Kwalifikacje Otwarcie 2021 Wyznaczy cztery drużyny, które będą towarzyszyć Ameryce, Atlasowi, Leonowi i Tigresowi w meksykańskiej lidze piłkarskiej. W najbliższy weekend odbędą się cztery mecze bez jutra, ostatnia szansa na zdobycie biletu do najlepszych ćwierćfinałów.

Osiem drużyn będzie walczyło o szansę walki o mistrzostwo MX Liga.

Są jednak zdecydowani faworyci, którzy wkradają się w te miejsca. wtedy w ESPN cyfrowe Dajemy prognozy Indeks piłki nożnej ESPN (EFI).

Najlepsze miejsce na pobyt w Legili to Santos, co oznacza, że ​​drużyna Guillermo Almady dobrze zakończyła turniej i stopniowo odzyskała kluczowe elementy, takie jak przypadki Briana „Huevo” Lozano i samego Carlosa Acevedo, który przez kilka tygodni nie był celny.

Chociaż zespół Potosinos może być konkurencyjny, wydaje się, że trudno im utrzymać zwycięstwo, ponieważ według EFI mają tylko 20 procent szans na zwycięstwo. I to właśnie te dowodzone przez Marcelo Mendesa cudem weszły do ​​play-offów, zajmując dwunaste miejsce w tabeli.

Wojownicy mają 56 procent szans na wygraną I pozostań na piątym miejscu w ćwierćfinale. Tymczasem istnieje 24 procentowa szansa na remis w meczu.

Pomimo świetnego zamknięcia Pumy, dodając 10 z 15 potencjalnych punktów w ciągu ostatnich pięciu spotkań, nie był faworytem do pozostania przy zwycięstwie na Nemesio Diez.

Chociaż Toluca zakończył grę najgorzej i zebrał osiem meczów, nie wiedząc o zwycięstwie, drużyna Hernana Cristante wygląda na faworyta, mimo że jego futbol odzwierciedla coś przeciwnego. EFI było miłe dla diabłów, dając im 43 procent szans na pozostanie w lidze.

READ  ESPN ujawnia nazwiska ośmiu kawiarni wezwanych do Paktu Dżentelmenów

Podczas, Rodzina Pumy ma tylko 30 procent szans na wygraną w trasieWskaźnik progu rentowności wynosi 27 procent.

Drużyna rojiblanco zawiesiła swoją ocenę do ostatniego dnia. Te dowodzone przez Marcelo Michela Lanio wzbudziły więcej wątpliwości niż odpowiedzi, ze względu na styl gry zespołu i niepowodzenia, takie jak kontuzje i przegrana w niektórych elementach, które dobrze rozpoczęły turniej.

Z tego powodu Chivas nie są faworytami do pokonania Puebla prowadzonego przez Nicholasa Larcamona, który wykonał solidne bloki w każdej ze swoich linii. Dlatego Wygląda na to, że The Strip ma wyższy procent wygranych w grze, ponieważ mają o 39 procent więcej opcji, aby wejść do ligi, według EFI.

Podczas, Tapatia mają zaledwie 29% prognoz na swoją korzyśćPodczas gdy parytet wynosi 32 proc.

To jeden z najbliższych meczów w play-offach. Siła obu drużyn jest niewątpliwa, a obecny bohater, Maszyna, nie chce się tak szybko poddać i abdykować z tego stanu.

Celestials zaczynają jako pozostali kandydaci z miejscem w lidze. Według EFI ich szanse na wygraną wynoszą 38 proc.

Podczas, Riados i Vasco Aguirre mają 33 procent szans na wygraną jako goście stadionu Azteca.Sytuacja, która utrudniłaby pozycję samego meksykańskiego trenera, który okazał się ratować turniej, będąc mistrzem Ligi Mistrzów CONCACAF.