29 listopada, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Chivas Feminel vs Argentyna (1-2) podsumowanie meczu | historyczny i smutny

Stadion Akron, Guadalajara /

Czysta historia żyje w ten wtorek na stadionie Akron od tego czasu Chivas kobiety zakwestionowany Pierwszy międzynarodowy mecz towarzyski w swojej historii, chociaż zła wiadomość była taka Przegrał 2-1 z reprezentacją Argentyny, czyli to samo, co kilka dni temu zostało zmiażdżone w głośny sposób 6-1 dla meksykańskiej drużyny kobiet.

Członkowie Albicelestów zmierzyli się ze swoją podróżą po ziemiach Azteków, odnosząc triumf w Domu Guadalajary podczas nocy, w której W pojedynku wzięło udział ponad dwa tysiące osób.

Porównanie nie było zbyt dobre, Kilka odtworzeń celu w obu celach. W 7 minucie były dwa sposoby zwiedzania. Mariana Larroquette spróbowała dalekiego strzału obronionego przez bramkarza Celeste Espino i dobicie Yamili Rodrigueza, który wrócił, by zostać z bramkarzem, było historią.

Właściwie po tym spektaklu nadszedł czas Gol w meczu na 8′, gdy Chivas kobiety Jadąc z prędkością, Alicia Cervantes odeszła Jocelyn Montoya, który zamknął klamrę i zdobył 1-0. W sobotę Jocelyn zaprezentowała szczególnie imponujący występ przeciwko tej drużynie z reprezentacją Meksyku, łącząc dwa podania i jedną bramkę.

przed przerwą Agustina Barroso wyrównała w 39 minut Kiedy dobre serce Juliety Cruz zostało skierowane do główki. natychmiast, Chivas zajął drugie miejsceJocelyn wygrał wyjście z Argentyny, ale niestety dla niego posłał piłkę w bok.

Druga połowa była nieco wolniejsza, a Annette Vazquez została znokautowana w niedopuszczalnej bramce Chivasa, z którym przegrał mecz. Gol w 75. minucie Yamili RodriguezKto zrobił 2-1 dla Ameryki Południowej z główką.

Ostatnia część nie robi różnicy i Argentyna Opuszczając Meksyk ze zwycięstwem i porażką, ta drużyna przygotowuje się do Copa América 2022 i przechodzi na Mistrzostwa Świata Kobiet w Australii i Nowej Zelandii.