18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Chispa Velarde ogłasza zakończenie zawodowej kariery piłkarskiej

Chispa Velarde ogłasza zakończenie zawodowej kariery piłkarskiej

Po 19 latach doświadczeń Efrena Vilardiego Oficjalnie ogłosił, że zdecydował się zakończyć karierę piłkarską. Meksykanin ogłosił to za pomocą klipu wideo, w którym podziękował sportowi i każdemu z klubów, które miał okazję przekazać dalej.

Chispa Velarde rozpoczął karierę jako zawodowy gracz 15 maja 2004 r ubrany w koszulę kuguaryzespół, któremu udało się pozostać na rynku przez 10 lat, aby zobaczyć pracę w sumie 304 zobowiązań między Liga MXCopa MX, Copa Libertadores, Concacaf Champions League i North American SuperLiga.

Tak zaczęła się kariera lewego obrońcy Azteków, który nie bał się opuścić swojej strefy komfortu i w 2014 roku przybył do Monterey Tam, gdzie go nauczyli, że „piłkarz w życiu i na boisku”, do którego później wskoczył Lew W okresie wypożyczenia, w którym „wiedząc, że zaciekłość jest dumą”, wtedy l Toluca Gdzie „wszyscy chcemy, żeby piłka toczyła się na naszą korzyść”, został nagrany w 2018 roku Morelia gdzie „jego siła uczyniła go królem”, aw 2020 roku tupnął Mazatlan Gdzie rozpoczęła się historia Kanyonero. Oprócz tych wszystkich klubów, należy pamiętać, że miał krótki staż Reprezentacja Meksyku Grając dziewięć razy.

37-letni były piłkarz miał swój ostatni występ w klubie, w którym urodził się jako zawodowy zawodnik. Pomimo faktu, że w tej drugiej fazie z drużyną uniwersytecką mógł rozegrać tylko 41 meczów, udało mu się wesprzeć Pumas asystą przeciwko Monterrey, która zakończyła się zwycięstwem Cats 2: 0 i był to jego ostatni udział w bramka.

Ta miłość do kamyk Znalazło to również odzwierciedlenie w pożegnalnym filmie.Jak mogę cię nie kochaćWyszkoliłeś mnie jako piłkarza i nauczyłeś mnie wartości, które prowadziły mnie po drodze. Dostaję największy tytuł, jaki może mieć piłkarz, przywiązanie fanów i gram dla najważniejszej drużyny.

READ  Rodzina Chavy Reyes ujawniła, że ​​zarząd odrzucił legendę Guadalajary

Chroń piłkę przed presją Lucasa Lobosa

MOŻE CIĘ TEŻ ZAINTERESOWAĆ: JUÁREZ FC: JONATHAN URRETAVISCAYA O WYSTĘPIE W KOLEJNYM TURNIEJU BRAVOS