2 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Chińskie samochody za 20 000 pesos są „niezbyt niezawodne”: ekspert podaje powody, by ich nie kupować – El Sole de Tampico

dla drogowców, Kompaktowy chiński samochód Chang Li S1 Pro który stał się popularny ze względu na niski koszt Od 20 000 pesos Od tego czasu byłoby to zagrożenie dla ich kierowców Nie nadaje się do jazdy po ruchliwych ulicach i drogach.

samochody Changzhou Xili Car Industry Company of China Dali o czym gadać, bo pokazują tani samochód i tyle Po zakupie docierają do Twojego domu zapakowaneJednak do tej pory pojawia się wiele pytań w tym zakresie, takich jak:

  • Jak bezpieczne są?
  • Jakie jest ryzyko dla członków twojej załogi w razie wypadku samochodowego?
  • Czy można to uogólnić na wszystkie sektory?

Ze względu na swoją prędkość nie mogli poruszać się po ulicach i drogach

Diego Gomez Colin, Zagraniczny agent szkoleniowy i ekspert medycyny sądowej w zdarzeniach drogowych, Stwierdził on, że „ten typ pojazdu pochodzenia chińskiego nie jest zbyt niezawodny w ruchu w tym regionie (w Tampico, Madero i Altamirze), ponieważ Przede wszystkim ma maksymalną prędkość 50 km/h i kierowcy będą musieli jechać niskim pasem, Co powoduje problemy z natężeniem ruchu.

➡️ Może Ci się spodobać: Czy ubezpieczenie samochodu jest obowiązkowe w Tamaulipas? Tak mówi prawo o ruchu drogowym

„Jako przykład mamy Miguel Hidalgo Avenue, Tampico Mante Highway, Faja de Oro, Industry Street, Adolfo López Mateos Street, Universidad Street, Monterrey, Mają szybki obrót, który daje upust chaotycznemu czasowi na drodze.

I co powiedzieć Korytarz miejski Luis Donaldo Colosio, punkt, w którym ruch jest zabroniony W tych jednostkach zwanych silnikami, a kiedy Właściwie to samochód elektryczny”..

Co na ten temat mówi Prawo o ruchu drogowym?

Gomez Colin wyjaśnił, że Zgodnie z Prawem o Ruchu Drogowym, ma na celu CKażdy, kto podróżuje pojazdem silnikowym, znajdzie bezpieczne przemieszczenie, Ale W przypadku tych urządzeń taka sytuacja nie jest gwarantowana.

READ  Fasfú Burger otwiera się w Peru, a wpływowe osoby krytykują twórczość Luisito Comunica

Zauważając to Poruszając się po dużych drogach, są narażeni na wypadek drogowy o zgubnych konsekwencjach.

➡️Możesz być zainteresowany: Sześć najlepszych samochodów 2023 roku według specjalistów z branży

Należy o tym pamiętać w razie wypadkuTen Chang Li S1 Pro nie wytrzyma silnego uderzeniaco oznacza że Członkowie załogi odnieśli poważne obrażenia, które zagrażały ich życiu Nie mając systemów poduszek powietrznych w celu zmniejszenia uderzenia.

Jego struktura jest na pierwszy rzut oka delikatna i musi mieć jakąś ochronę przed poważnymi wypadkami, przynajmniej w twarz.

Wskazał na to rozmówca Ludzie, którzy wpadli na pomysł kupna samochodu od nich Weź pod uwagę wszystkie te czynniki, ponieważ jednostki pochodzenia chińskiego Jest popularny w kraju ze względu na niski koszt (około 20 000 pesos) i łatwy dojazd do ich domów.

Otrzymuj wiadomości z El Sol de Tampico bezpośrednio na WhatsApp, zasubskrybuj tutaj

Ale Dla ekspertów w dziedzinie materiałów drogowych nie są one zbyt bezpieczne A jego uogólnienie nastręczy pewne trudności, oprócz tego, że Nie jest uważany za samochód elektryczny, ale jest to samochód elektryczny.