24 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Chiński Nowy Rok: kiedy się zaczyna i jakie zwierzę reprezentuje rok 2022?

Z chińskim Nowym Rokiem prawie nigdzie nie żegnamy metalowy byk To samo, co skończy się ostatniego dnia stycznia. Jeśli jesteś jedną z tych osób, które pasjonują się orientalną kulturą i obyczajami, podamy Ci szczegóły dotyczące zwierzęcia i kiedy się zacznie. chiński Nowy Rok (To znaczy rok numer 4719 według chińskiego kalendarza).

Kiedy zaczyna się Chiński Nowy Rok?

będzie następny wtorek 1 lutego 2022 Dzień, który się zacznie ichiński Nowy Rok Którą określa kalendarz księżycowy, bo w kulturze chińskiej każdy nadchodzący rok zawsze powinien wpadać Luna Nowy.

Należy zauważyć, że chociaż data chiński Nowy Rok Zmienia się co roku, dzień powinien zawsze wypadać między 21 stycznia a 20 lutego.

w ramach uroczystości chiński Nowy Rok Tańce smoka i lwa zawsze się wyróżniają, jak te, które pokazaliśmy na okładce tego artykułu.

Zgodnie z chińską tradycją ozdoby powinny być wykonane z czerwonych lampionów, drzewek pomarańczowych i mandarynek, a do uroczystości dołączają się transparenty z wiadomościami o pomyślności i pomyślności.

Z drugiej strony czerwień jest tradycją podczas obchodów Nowego Roku, ponieważ ten odcień reprezentuje szczęście, piękno, witalność, szczęście i sukces.

2022 będzie rokiem tygrysa wodnego

Według przewidywań chińskiego horoskopu rok 2022 będzie rokiem tygrysa wodnego, który jest znany jako największa bestia w Chinach.

Należy zauważyć, że tygrys w kulturze chińskiej symbolizuje siłę, koniec zła i odwagę. To zwierzę jest używane w Chinach do odstraszania pecha.

w ciągu roku tygrys wodny, ludzie będą musieli pozostać w zgodzie ze swoimi wartościami i interesami, aby wytrwać w pokoju, ponieważ w tym roku spodziewane są okresy mgliste i niebezpieczne, więc to zwierzę jest idealnym zwierzęciem do nauczania wartości przetrwania poprzez racjonalność.

Lata urodzenia, które mają to ważne Chiński znak Syn: 1914, 1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010 i 2022.

Obraz ilustracyjny tygrysa wodnego. Zdjęcie: specjalne

Czytaj

Kalendarz księżycowy 2022: będą to fazy stycznia tego roku

Chiński zodiak 2022: te kolory Feng Shui przyniosą szczęście w tym roku tygrysa

READ  Młody człowiek zabił swojego brata w celu bójki