21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Chingu Amiga opowiada, jak przeżyła ostrzeżenie o wystrzeleniu satelity Korei Północnej

Chingu Amiga opowiada, jak przeżyła ostrzeżenie o wystrzeleniu satelity Korei Północnej

uruchomić Satelita szpiegowski przez Korea Północna Skończyło się awarią systemu, ale wywołało zamieszanie i strach w sąsiedztwie Korea PołudniowaCóż, influencer przyjaciel Chingu Podziel się chwilami, które miały miejsce przed ostrzeżeniem z sąsiedniego kraju.

podczas InstagramTickTokker opowiedziała, jak reklama zaalarmowała jej chłopaka i matkę.

„Dziś rano obudził mnie ten alarm i otrzymałem wiadomość od rządu, że jesteśmy w sytuacji nadzwyczajnej i musimy ewakuować Seul” – powiedział Koreańczyk.

czyta Również eBay Lanus odpowiada na „Music Sessions #55” autorstwa Bizarab i Featherweight: „Jesteś w szoku”

Ponadto zauważył, że w wiadomości napisano, że „Korea Północna wystrzeliła coś, co wyglądało jak pocisk”.

Na nagraniu widać, jak koreańska influencerka woła swojego partnera, który wybrał się z nią w podróż: „Moja przyjaciółka sprecyzowała: spakuj wszystko, czy możesz zejść do hotelowej piwnicy?”

Dodała: „Więc mój przyjaciel spakował wszystko o świcie, wyprosiłam też mamę i czekaliśmy na ogłoszenie. Mam nadzieję, że to nie wojna”.

Przeczytaj także „Gladis”, orki, które pustoszyły jachty w Hiszpanii, wywołują falę memów

Ale TikToker wyjaśnił, że „w ciągu 30 minut otrzymałem wiadomość, że alarm był fałszywy, potem dotarło do mnie, że to z powodu pocisku, ale wszystko jest w porządku”.

Wreszcie Najwyższy Przywódca Korei Północnej skrytykował, kim Dzong Un. „Co za show z tym szalonym Kimem z Korei Północnej”.

Sujin Kim, prawdziwe imię Chingu Amiga, zaczęła zdobywać sławę za pośrednictwem swojego konta na Facebooku. TIK Tok gdzie opowiedział o szoku kulturowym, jakiego doświadczył w Meksyku po przyjeździe z Korei.

Przeczytaj także Premiera Spider-Mana w Spider-Verse: czy ma sceny po napisach?

Jego poczucie humoru i opowieści o tym, co kocha w Meksyku, uczyniły go jedną z meksykańskich gwiazd internetowych.

Zapisz się tutaj Aby otrzymywać nasze biuletyny z codziennymi wiadomościami, opiniami i wieloma innymi opcjami bezpośrednio na swój adres e-mail.

aosr

READ  Były uczestnik „Produce 101 Season Two”, Lee Ji Han, potwierdził, że opuścił Itaewon.