24 marca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Chico Perez uderza Astona Martina po Grand Prix Bahrajnu – Fox Sports

Po czym Maxa Verstappena I Sergio „Chico” Perez Wspinaj się na szczyt podium podczas Grand Prix Gulf Air Bahrain 2023 Formuła 1Gdzie Fernando Alonso Na trzecim miejscu meksykański kierowca wygłosił sarkastyczny komentarz podczas wywiadu.

„Miło jest zobaczyć trzy samochody z czerwony Byk Na podium” – wspomniał facet z Guadalajary, wywołując śmiech Verstappena i Alonso, którzy byli obok niego.

Dlaczego Chico Perez tak powiedział?

Meksykański pilot skomentował to, ponieważ Tegoroczny Aston Martin (AMR23) został zaprojektowany przez kilku członków zespołu Red Bull, Gdzie większość samochodu została wyprodukowana przez jego dyrektora technicznego Dana Fallowsa, Były trener reprezentacji Austrii.

Możesz być zainteresowany: „Oczywiście, że jest szansa”: Pato Oward celuje w Formułę 1

Helmut Marko oskarżył ich również o „plagiat”!

Po wyścigu na torze Bahrain International Circuit, Helmuta Marka, Konsultant Red Bulla wystąpił przeciwko Danowi Fallowsowi, byłemu trenerowi austriackiej drużyny, w sprawie projektu RB19 na rzecz AMR23.

„Zgadza się, tego, co było w głowie Fallowsa, nie można wymazać. Fotografowanie z ostrością nie jest zabronione, ale czy można tak dokładnie kopiować nie mając dokumentacji do naszego auta? […]. Mamy dziś na podium trzy Red Bulle, tylko ostatni z innym silnikiem! (Aston Martin ma jednostkę napędową od Mercedesa)” – powiedział Servus TV.

i to jest Dana Fallowsa Był odpowiedzialny za stworzenie i zaprojektowanie samochodu Fernando Alonso, zainspirowanego geniuszem sukcesu Red Bulla: Adriana Newleya.

Możesz być zainteresowany: który został wydany przez Checo! „Klątwa”, z którą zmierzy się Verstappen po wygraniu pierwszego wyścigu roku w F1

READ  Atlas zostanie ukarany grzywną w wysokości około 2MDP w MX LeagueMediotiotiempo