8 września, 2024

Chicharito: Sędziowie kpią z piłkarza, że ​​jest „hałaśliwy” |  wideo

Chicharito: Sędziowie kpią z piłkarza, że ​​jest „hałaśliwy” | wideo

Podczas meczu pomiędzy Queretaro i ChivasKtóry stan 2-0 Na prośbę Święta trzoda, Javier „Chicharito” Hernandez Był „ofiarą” sędziów pracujących na boisku Stadion La Corregidora.

Oraz poprzez sieci społecznościowe a wideo Gdzie możesz zobaczyć Dziwny gest Stworzył go jeden z chorążych meczu, co 36-latek zaliczył własnym podaniem do bramki. Mały Quill.

Czy sędziowie naśmiewali się z Chicharito?

Na nagraniu widać ten moment Hernandeza Balcazara Przyjdź porozmawiać Trzech sędziów na meczPo wymianie kilku słów Chorąży Michel Alejandro Morales Wykonał płaczliwy gest rękami, który został uchwycony tak, jakby mówił graczowi, że jest graczem jaskrawy.

Na klipie widać także dwóch pozostałych sędziów meczu Śmieje się z tego gestu Gest wykonany przez niosącego flagę również wywołał śmiech ze strony Święte stadoWygląda więc na to, że nie przejął się sposobem, w jaki Morales upominał go za jego zachowanie.

Liczby Chicharito w AP2024

Daleko jak Mistrzostwa Al-Fateh 2024 Zwolennik Liga Meksykańska, Fernando Gago Okazałem zaufanie Chicharito, bo w trzech meczach, które rozegrał Chivas, akcję widział zawodnik z Guadalajary. W trzech pojedynkach (Toluca, Tijuana, Queretaro) CH14 Zaczął jako rezerwowy, a w drugiej połowie wszedł z ławki, więc to się zgadza Rozegrano 212 minut.

READ  Cancun kontra Atlante. Końcowe wyniki Grupo Milenio MX Expansion League 2023