9 lutego, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Chevrolet Aveo Hatchback 2024 odkrywa się na nowo w nowej generacji iz nowym nadwoziem, to są jego pierwsze szczegóły

The Chevrolet Aveo kombi 2024r Pozwolił nam już zobaczyć swoje pierwsze zdjęcia w MeksykI, jak niedawno ogłosiła marka, prezentacja kompaktowego hatchbacka nie trwała długo. W tej chwili nie mówią nam wszystkich szczegółów, ale dają nam podstawowe wskazówki.

Ta nowa generacja jest prezentowana w nieco kwadratowym kształcie i jak widać na Wyciekły zdjęcia z Chin Kilka miesięcy temu jest to model produkcyjny SAICTo znaczy partner GM w Chinach SAIC/Wilung 310C Być bardziej dokładnym.

Chevrolet Aveo Hatchback 2024 3

Sami się przekonamy Reflektory halogenowe z projektorem I światła do jazdy dziennej LED. Nie mówią nam rozmiaru kół, ale celujemy w 16-calowe lub 15-calowe i tak, mogą mieć kilka kolorów. Pozostała część nadwozia jest zaakcentowana kontrastową czernią i chromem.

2024 Chevrolet Aveo Hatchback '45

Nie ma też zdjęć wnętrza, chociaż mówi o Dobra przestrzeń Jak na tę klasę, możliwość pełnego złożenia tylnych siedzeń i bardzo pojemny jak na ten segment bagażnik.

2024 Chevrolet Aveo Kombi 6

Według innych przecieków wnętrze będzie podobne do Chevroleta Grove, innego modelu pochodzącego z Chin, a jeśli tak, to możemy zobaczyć ekran dotykowy o przekątnej od 6 do 8 cali kompatybilny z Apple CarPlay i Android Auto.

Chevrolet Aveo kombi 2024r

The Bezpieczeństwo Stało się to w tamtym czasie kontrowersyjnym punktem w przypadku Aveo, dlatego od teraz Chevrolet ogłasza, że ​​​​będą dostępne wszystkie wersje. 6 poduszek powietrznych i hamulce ABS. Wspominają również o ostrzeżeniach o zapięciu pasów bezpieczeństwa na wszystkich siedzeniach i czujnikach cofania. Przynajmniej do tej pory nie ustalili, czy dostanie przedłużenie Elektroniczna kontrola stabilności.

Nie ma też żadnych wieści na temat jego silnika, choć można się spodziewać, że będzie dzielić mechanikę z Groove, czyli atmosferyczny silnik do 1,5 litra o mocy 110 KM.

Chevrolet Aveo Hatchback 2024 będzie dostępny w Meksyku w trakcie I półrocze 2023 r. Kiedy zbliża się data premiery, marka ujawni Ceny, wersje i wyposażenie szczegóły każdej zmiennej.

READ  Martes 25 de enero Sorteo Principal: Números Ganadores, Resultados, Premios, Cómo Cobrar Lotería Nacional de México | Perspectiva | Ciudad de México | México | México

Chevroleta Aveo Sedan 2024

Chociaż wariant nie jest wymieniony SedanFaktem jest, że zobaczymy go w Meksyku, gdzie do sieci wyciekły już dwie wersje modelu z logo Chevroleta.

2024 Chevrolet Aveo Sedan 3