24 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Chetrob odpowiada na rosnący w Polsce trend na grillowanie kurczaków

Grillowanie produktów z kurczaka jest coraz popularniejszym trendem w Polsce, dlatego największa w kraju firma drobiowa połączyła siły z czołową firmą aromatyzującą, aby wprowadzić na rynek linię produktów ułatwiających grillowanie.

SetropPoprzez swoją Jagladi Misne Silesia, we współpracy z firmą aromatyzującą Primrose, wprowadziła innowacyjny produkt. Produkty, Setrop i Podstawowy Ikony na opakowaniu są wstępnie gotowane poprzez marynowanie, przyprawianie i podgrzewanie w celu obróbki mięs. Mięso jest bardzo delikatne i soczyste, a kawałki z kością można szybko smażyć, powiedział rzecznik Cetropine. Po raz pierwszy w Polsce zastosowano technologię „gotowania wstępnego”.

„Produkty drobiowe do grillowania stają się coraz bardziej popularne” – powiedziała w oświadczeniu Jacqueline Misne Silesia. „To nie tylko sposób na przygotowywanie jedzenia, to także sposób na wspólne spędzanie czasu. Ponadto konsumenci zaczynają dbać o swoje zdrowie i chcą ograniczać wysokokaloryczne potrawy”.

„Współpraca joint venture Chakladi Misne Silesia i Primat jest odzwierciedleniem tego trendu. Jacladi Misne Silesia i Primat to polskie firmy, które działają na rynku od wielu lat. Z dywizji żywności gotowej powstał innowacyjny produkt.”

Gotowe składniki dostępne są w sklepach od czerwca i są obecnie oferowane w trzech smakach – słodkiej papryki, czosnku i ziół oraz mojito. Z czasem do linii może zostać dodanych więcej smaków.

Poza dostępnością w Polsce, Jakladi Misne eksportuje produkty ze Śląska do Wielkiej Brytanii, Ukrainy, Słowacji, Grecji, Szwecji, Litwy, Łotwy, Estonii, Węgier i Serbii.

Setrop, krok Drób Międzynarodowe Najlepsze Firmy Ankieta, największa firma drobiowa w Polsce, 14NS Największy w Europie i 50NS Największy na świecie. W zeszłym roku zabił 191 milionów brojlerów.

READ  Projekt Erasmus+ z młodzieżą z Polski i Słowacji Królewska Saragossa