3 lipca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Chedraui jest pokazany w celu „rebrandingu” produktów w środku gorącej wyprzedaży

  • W poście konsument oznaczył markę w odpowiedzi na tę skargę.

  • Internauta udostępnił zdjęcie produktu, którego nazwę zmieniono w sklepie.

  • Od rozpoczęcia gorącej wyprzedaży we wtorek 23 maja w sieciach społecznościowych rejestrowano różne skargi.

Sieci społecznościowe stały się oknem komunikacji dla ludzi na całym świecie, w którym internauci, a zwłaszcza konsumenci, dzielą się swoimi doświadczeniami, które spędzają dzień w dzień. Tak jest w przypadku Konsument Chedraui, który potępił markę na Twitterze za zmianę nazw produktów podczas gorącej wyprzedaży.

Według raportu autorstwa jesteśmy społeczni oraz Hootsuite, że obecnie na całym świecie jest 4,62 miliarda użytkowników sieci, co stanowi roczny wzrost o ponad 10 procent.

Podobnie raport podkreśla, że ​​liczba użytkowników Sieci społecznościowe stanowią obecnie ponad 58 procent światowej populacji.

Skarga na Chedraui za „zmianę nazwy” produktów

Użytkownik w sieci społecznościowej Twitter podzielił się skargą na Digital Pulse po tym, jak zorientował się, że Chedraui to robi Zmień nazwy produktów w pełnych promocjach Hot Sale.

Użytkownik zidentyfikowany jako @biktord udostępnił zdjęcie produktu, którego nazwę zmienił sprzedawca, na którym można zobaczyć przekreślony i napisany odręcznie kod kreskowy.

Chociaż konsument oznaczył markę we wpisie, aby odpowiedzieć na tę skargę, konto obsługi klienta firmy nie odpowiedziało.

Od rozpoczęcia Hot Sale we wtorek 23 maja w sieciach społecznościowych rejestrowano różne skargi, a konsumenci zawstydzali marki za nierespektowanie promocji i tworzenie fałszywych reklam Hot Sale.

Wiele z tych skarg dociera Federalny Urząd Ochrony Konsumentów (Profeco), Podmiot w Meksyku odpowiedzialny za rozpatrywanie skarg konsumenckich w celu poprawy doświadczenia.

Podobnie jak skarga, istnieje również skarga konsumencka, która zaoferowała firmie Coppel firmie Profeco podniesienie cen podczas gorącej wyprzedaży lub komuś innemu, kto potępił dom towarowy Sears za fałszywe oferty w tej kampanii.

READ  Lotería Nacional Sorteo Superior: Resultados, sorteos y números caen Viernes 5 de noviembre | Dibuja 2703 Tianguis de ciudades mágicas

Kampania e-commerce Hot Sale staje się z roku na rok bardzo ważna Wielu konsumentów rejestruje się i tysiące sprzedaży, użytkownicy wykorzystują możliwość zakupu dowolnego produktu, którego potrzebują w zaciszu własnego domu.

Odzwierciedla to jedynie opinię konsumentów i rozmowę, jaką prowadzi w cyfrowym pulsie, o którą Merca 2.0 poprosiła o pozycję marki, aby opowiedzieć obie strony historii; Jednak nie został jeszcze odebrany. Notatka zostanie zaktualizowana w przypadku odpowiedzi.

Czytaj teraz:

Cukiernia skarży się na influencera MoodForkFood: pobierają 500 USD za spróbowanie pączków

Przewodnik kliniczny 2022: Całkowicie bezpłatny widok cyfrowy

Prognozy laureata dotyczące wartości dolara zawodzą, a użytkownikom nie wybacza się