2 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Checo Pérez zajął trzecie miejsce w Grand Prix Stanów Zjednoczonych

czeski perez z kwitnącym Grand Prix Stanów Zjednoczonych Pod koniec trzeciego miejsca, w świetnym występie Guadalajary po tym, co robiono przez cały weekend na Circuit of the Americas, towarzyszył mu na podium do Max Verstappen, który wygrał Po zaciętej walce z Lewis HamiltoN, który zajął drugie miejsce.

Od pierwszej rundy czeski perez Poszedł dobrze, z doskonałym początkiem, nawet wybaczając swojemu partnerowi Max Verstappen Który broniąc się w pierwszym zakręcie przed atakiem Hamiltona miał być na trzecim miejscu, ale człowiek z Guadalajary dał swojemu koledze miejsce na drugie miejsce i stamtąd rozpoczął pracę zespołową z mistrzem świata.

czeski perez Pozwolił Verstappenowi uciec do walki z Hamiltonem i od trzeciego znalazł swój własny rytm bez uderzenia Charlesa Leclerca i dbania o środkowe opony.

czeski perez Zjechał po raz pierwszy na 13. okrążeniu i wrócił na tor na trzecim miejscu na średniej mieszance. Bez niepowodzeń Meksykanin miał stabilną karierę i problemy. dopóki Jedynym minusem była utrata wody i dość powolne jej zatrzymanie (pierwszy, drugi był bezbłędny).

Na wszystkich zakrętach czeski perez Pracował ze swoim zespołem i zajął drugie miejsce, ale myślał o wykorzystaniu Max Verstappen Pozwolił Holendrom bez problemu przejść, aby odzyskać pozycję i bezpośrednio zaatakować Hamilton. Po 30 okrążeniach Meksykanin ponownie wszedł do boksów, aby wrzucić twardą łódź i razem z nim do mety, utrzymując się na trzecim miejscu i widząc, jak Karol Leclerc Ma 12 sekund przerwy na 7, ale wciąż jest daleko od dogonienia kierowcy Red Bulla.

READ  Tokyo 2020 Live: Tabela medalowa Igrzysk Paraolimpijskich Tokyo 2020 już teraz; Tak dziś wygląda Meksyk

Checo zakończył swoje ostatnie okrążenie bez problemów i udało mu się wspiąć na drugie z rzędu podium, czwarte w sezonie, a wraz z nim w pełni walczy o trzecie miejsce w Mistrzostwach Świata Kierowców.