30 czerwca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Checo Pérez zajął 11. miejsce w drugim treningu. Verstappen najszybszy

Checo Pérez był o sekundę za swoim kolegą z drużyny. Nietypowa różnica między kierowcami Red Bulla

Meksykańska czeski perez Ukończono 11 miejsce w praktyce 2 z Grand Prix Kanadysesja robocza w Guadalajarze w celu wytępienia „morświnów” z RB18.

Od pierwszych wyjść Max Verstappen Uzyskał najlepszy czas intraday ze średnią frame 1: 15,096, natomiast czeski perez W pierwszych minutach zajął trzecie miejsce, z różnicą 8 dziesiątych do swojego partnera.

Druga sesja ma kilka niespodzianek, takich jak Aston Martin Wśród pierwszych pięciu miejsc i Fernando Alonso Na czwartym miejscu.

czeski perez Przestał walczyć o pierwsze pół godziny sesji ze względu na aerodynamikę i prace formacyjne, nad którymi pracował ze swoim zespołem.

Checo był ósmy i biegł z wysokim czasem 1:15, podczas gdy Verstappen był na pole position, 1,1 sekundy za człowiekiem z Guadalajary.

Meksykanin i jego inżynierowie pracowali w piątek, aby znaleźć rozwiązanie dla pogorszenia, którego doświadczyli tydzień temu, co skazało Checo na Baku Nie bierz zwycięstwa.

Facet z Guadalajary poradził sobie z czasami 1:18 500 na długich dystansach z dużym ładunkiem paliwa, wyjaśniając pracę, którą wykonał o godzinie 14, użyli również parafiny na skrzydle mężczyzny z Guadalajary.

Meksykanin zajął jedenaste miejsce, 1040 sekund za liderem Max Verstappen i pozwól Ferrari O pierwsze miejsca będzie walczył z Holendrami.

READ  Lakers postawili na synów Shaquille'a O'Neala i Scottiego Pippena