14 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Checo Pérez wystartuje w Grand Prix Bahrajnu jako czwarty

Checo Pérez wystartuje w Grand Prix Bahrajnu jako czwarty

Checo Pérez przegapił swoją ostatnią szansę na poprawę pozycji startowej, ale będzie walczył o podium na Sakhir.

Meksykańska czeski perez Zacznie od czwartego Grand Prix Bahrajnu Kwalifikując się z czasem 1:30.921, podczas gdy Max Verstappen Rozpocznie się za sekundę. To była niespodzianka na początku sezonu Ferrarikto wystartuje na pierwszym miejscu z Karol Leclerc A Carlos Sainz Na trzecim miejscu.

czeski perez Podczas sesji nie wcisnął do końca gazu i bez większych komplikacji awansował na jedenaste miejsce 1:32.311, do którego daleko mu było do zabłyśnięcia, ale też nie narażał swojej pozycji.

Była pierwsza w pierwszej rundzie Karol Leclerc A Carlosa Sainza, Za nim plasuje się trzecie miejsce Max VerstappenA

Ci, którzy byli zaskoczeni, byli George Russell A Lewis hamilton, Którzy byli daleko od liderów i musieli zadowolić się odpowiednio dziewiątym i dziesiątym miejscem, prawie sekundę za Monako.

w II kwartale czerwony Byk Postanowili wystartować od pierwszych chwil i już za pierwszym podejściem Checo uplasował się na drugim miejscu. Max Verstappen Najpierw z powrotem iz nowymi oponami ustawionymi 1:30.757, obniżając znak 1:31. Holender zrobił istotną różnicę w stosunku do swoich rywali.

Niespodzianką na początku był Duńczyk Kevina Magnussena, który był czwarty pod względem upału, a jego czas to 1:31461. Na koniec światło awansowało na siódme miejsce do nieoczekiwanego Q3.

czeski perez Posuwał się bez większych problemów, mając za sobą czerwoną łódź Carlos Sainz A Karol LeclercDopóki Lewis hamilton Zajął piąte miejsce, a Russell był szósty.

Trzecia runda zamieniła się w bitwę pomiędzy czerwony Byk A Ferrariodłóż na bok mercedesKandydaci do ery hybryd. To są z skaczący koń Pierwsze trafienie przy pierwszej okazji z pierwszym miejscem Carlos Sainz śledzony przez Karola Leclerca.

Max Verstappen Oznaczono 1: 30 743 i tylko 0,56 Sainza, natomiast czeski perez Miał pierwszy stoper 1:31.013 i zajął czwarte miejsce.

Przy drugiej i ostatniej szansie Max Verstappen Udało mu się poprawić swój czas, ale był tym zaskoczony Karol Leclerc. Holender ukończył z wynikiem 1:30.681, a Leclerc był tylko o 123 ppm szybszy.

dla tej części, Lewis hamilton Zajął piąte miejsce i nie miał szans na walkę o przetrwanie w drugim rzędzie. To było rozczarowanie jego pierwszą szansą George Russell Kto wystartuje na dziewiątym miejscu i dopiero przed nim? Pierre’a Gasly’ego.