2 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Checo” Pérez i „Canelo” Álvarez marnują historyczny weekend w Meksyku

Pilot i bokser dali występy, które uczyniły z nich najwyższą dziś reprezentację meksykańskiego sportu

Saúl „Canelo” Álvarez i Sergio „Checo” Pérez to historyczny weekend dla Meksyku. Wyniki obu sportowców krążyły po całym świecie i potwierdziły, że są najlepszym meksykańskim aktorem na świecie w tym, co robią.

Najpierw w tę sobotnią noc przed ruchliwym Wielkim Ogrodem MGM, 'Canelo’ Álvarez stał się najlepszym na świecie graczem funtowym, łącząc cztery tytuły w jedną dywizję, pierwszą dla Meksykanina, w tym przypadku z Supermedia., ze świetnym nokautem na American Caleb Plant.

Alvarez, który przybył na spotkanie w Las Vegas jako mistrz Światowej Federacji Bokserskiej, Światowej Rady Bokserskiej i Światowej Organizacji Bokserskiej i wyrwał tytuł Międzynarodowej Federacji Bokserskiej, która posiadała tę roślinę, którą również wzmocnił, by odebrać nagrodę do Fighter of the Year, trenera roku Eddie Reynoso.

Canelo nie miał problemów z dominacją w 11 odcinkach The American. Po miesiącach walki, gdy obaj powtarzali to w kółko, człowiekowi z Guadalajary udało się odnieść historyczne zwycięstwo.

Następnie w tę niedzielę Sergio „Checo” Pérez zajął trzecie miejsce w GP Meksyku Formuły 1. Kierowca z Guadalajary, który biega z Red Bull Racing, został pierwszym Meksykaninem w historii, który wspiął się na podium w kraju.

Checo Pérez był za Brytyjczykiem Lewisem Hamiltonem z Mercedesa i jego kolegą z drużyny, Maxem Verstappenem z Red Bulla, który został mistrzem Grand Prix Meksyku..

Wynik Pereza to jego najlepszy wynik w regionie Azteków, wyprzedzając siódme miejsca, które osiągnął w 2019 i 2017 roku, kiedy rywalizował z Force India. Natomiast najlepszym miejscem dla Meksykanina w tym wyścigu był Pedro Rodriguez, który w edycji z 1968 r. zajął czwarte miejsce, gdy ścigał się w zespole BRM.

READ  Necaxa vs Atlas na żywo

w ten sposób, Czesi potwierdzili swoje czwarte miejsce w mistrzostwach kierowców ze 165 punktami, zaledwie 20 jednostek za Valtterim Bottasem z Mercedesa, który jest na trzecim miejscu. Jest za Lewisem Hamiltonem i Maxem Verstappenem, odpowiednio drugim i pierwszym.