27 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Chcesz studiować specjalizację medyczną na Kubie? CONACYT otwiera nabór wniosków 2021-2022, wymagania

napisałem w Nauki ścisłe ten

Podczas sześcioletniej kadencji prezydenta Andresa Manuela Lopeza Obradora Krajowa Rada Nauki i Technologii, lepiej znana jako ConacytZostała mocno skrytykowana i kilka razy znalazła się na celowniku huraganu. Nie da się jednak zaprzeczyć, że ta instytucja jest świetną okazją dla studentów, którzy chcą Weź udział w programie za granicą, to przez Przyznane stypendia.

Być może jedną z najbardziej oczekiwanych rzeczy jest kontakt Stypendia – Conacy for Medical Specialities na Kubie, Jest otwarty dla wszystkich Studenci medycyny i obywatelstwo meksykańskie, którzy zostali przyjęci do Krajowego Egzaminu XLV dla osób ubiegających się o zakwaterowanie medyczne (ENARM). Tutaj powiemy ci, co to jest Wymagania zastosować to Stypendium.

Kto może ubiegać się o stypendium medyczne na Kubie?

Zgodnie z wezwaniem o stypendium mogą ubiegać się wszyscy studenci Meksykańscy pracownicy służby zdrowia że mają Tytuł i zaświadczenie lekarskie że zostali wybrani w 45th National Examination for Medical Residency Applicants (ENARM) i że biorą Następujące specjalizacje: Patologia, Interna, Chirurgia Ogólna, Pulmonologia, Higiena i Epidemiologia, Okulistyka, Genetyka Medyczna, Patologia Kliniczna (Laboratorium Kliniczne), Geriatria, Psychiatria, Medycyna Fizykalna i Rehabilitacja, Traumatologia i Ortopedia, Intensywna Medycyna i Ratownictwo.

Termin składania wniosków o stypendium upływa w poniedziałek Od 6 grudnia do piątku 17 tego samego miesiąca, podczas publikowania Wyniki pojawią się na portalu Conacy w czwartek 6 stycznia 2022 roku.

Jakie są kwoty stypendiów?

Conacyt wskazuje, że stent miesięcznie dla kolegi będzie 1090$ W przypadku małżeństwa wsparcie finansowe jest miesięczne Tysiąc dolarów i 362 euro. Obok Koszt edukacji W zależności od specjalizacji przesadzasz Od 7800 USD do 12500 USD rocznie. Obejmą również plik Roczne ubezpieczenie zdrowotne.

Jak ubiegać się o rozmowę?

Aby poprawnie zastosować to wezwanie do stypendium na specjalności medyczne na Kubie w latach 2021-2022, musisz wpisać Portal aplikacji stypendialnych Conacy. Ale strzeż się! Zanim to zrobisz, zalecamy szczegółowe zapoznanie się z poniższymi dokumentami, które krok po kroku wyjaśnią wniosek o stypendium.

READ  Kobiety stanowią większość studentów Wydziału Medycyny Weterynaryjnej i Zootechniki - Komentarz

1. Wymagania stawiane aplikantom i wypełnianie aplikacji online, Mógłbyś Skonsultuj się z nimi tutaj.

2. Przewodnik po aplikacjachI Skonsultuj się tutaj.