2 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Chaves Lopez goni znak Carlosa Vela, strzelając 11 bramek w MLS

Meksyk /

Javier Eduardo Lopez, popularnie znany jako La Chofis, odnosi się do jednego z najlepszych sezonów w swojej karierze, zbliżając się do rekordu Świeca Carlosa W pierwszym sezonie Liga piłkarska.

do przodu z Trzęsienia ziemi w San Jose nagromadziło się do tej pory 11 goli, tylko 3 mniej niż Villi w 2018 rokuKiedy ogłosił, że zje Mistrzostwa Ameryki.

Wystarczy jednak mieć Drugi najlepszy Meksykanin, który strzelił gole w swoim pierwszym sezonie, odpowiednik Damiana Alvareza Arcosa, który umieścił ten znak po przybyciu w 1997 roku.

Mecze z Chicharito

bez kategorii, którą posiadasz Javier HernandezChofis może być z tego dumny Obaj mają w tym sezonie po 11 bramek Być najlepszym strzelcem meksykańskim.

Obaj mają pięć goli za napastnikiem DC United, Olą Camarą.

Almeida zdumiony

kilka dni temu, Matthias Almeida Podkreślił zmianę mentalności Javier Eduardo LopezKto strzelił sześć bramek w ostatnich trzech meczach.

„Jego sposób treningu, piłka nożna na żywo, jego profesjonalizm i spokój bardzo się zmieniły. Mogę mu doradzić, ponieważ popełniłem wiele błędów. Jest młodym zawodnikiem, ma dużo talentu i był wtedy wrakiempowiedział strateg na konferencji.

READ  Marcelo Michel Linio przestał być trenerem Chivas