3 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Chavela Vargas: Był to jedyny mężczyzna, którego kochała, którego nazywała „mężem” i który towarzyszył jej w ostatnich latach jej życia.

Chavela Vargas: Był to jedyny mężczyzna, którego kochała, którego nazywała „mężem” i który towarzyszył jej w ostatnich latach jej życia.

Słynna piosenkarka Isabel Vargas Lizano, Lepiej jak Szawela Vargas Urodził się 17 kwietnia 1919 roku w San Joaquin w Kostaryce, jednak większość swojego życia i sukcesów muzycznych spędził w Meksyku, gdzie zawsze doświadczał odrzucenia wobec siebie i swojej kariery muzycznej. Ostatnie lata życia spędził na osiedlu zwanym dawniej „Quinta Monina” znajduje się w Tepoztlán, Morelos.

Ale również Po odejściu ze sceny w latach dziewięćdziesiątych Postanowiłem zostać na chwilę Hiszpania Został również dobrze przyjęty i doceniony przez środowisko związków artystycznych, zarówno muzyczne, jak i muzyczne aktorstwo I filmponieważ zawsze podziwiano wyjątkową formę Vargasa Podczas interpretacji dowolnego tematu muzycznego.

Kim jest „mąż” Chaveli Vargas?

Jeden z jego największych fanów i najlepszych przyjaciół Hiszpania To był reżyser Pedro AlmodóvaraW swojej najnowszej książce poświęcił temu cały rozdział „ostatni sen”Gdzie obok siebie opowiada niektóre ze swoich najważniejszych przeżyć emocjonalnych Z tłumacza „Llorona” lub „proste rzeczy”.

W rozdziale zatytułowanym „Żegnaj, wulkanieten słynny Wyjście Z filmów np „Matki równoległe”, „Sęp” i „Wysokie obcasy”Opowiada, jak powstała silna więź między obydwoma talentami, które swoje relacje zawodowe przekształciły w coś bardziej „intymnego”, o czym nawet słynna piosenkarka mu opowiedziała. Był „mężem tego życia”.

Jak wyglądały relacje Pedro Almodovara i Chaveli Vargas?

Kiedy Chavela skończyła 70 lat, zdecydowała się zamieszkać na jakiś czas w Hiszpanii. Swoimi piosenkami i osobowością potrafiła podbić serca tysięcy ludzi, a Almodovar towarzyszył jej podczas występów na różnych scenach, gdzie została dobrze przyjęta.

Jedna z historii opowiedziana przez reżysera „złe wychowanie” Było tak, że kilka minut przed występem oboje rozmawiali w garderobie, a ona wyszła z pokoju Alkohol i on tytoń; Vargas powiedział mu, jakie to było dobre „Kieliszek tequili rozgrzeje Twój głos.”Choć to skomentował Będziesz jeść Paczka papierosów do walki Lęk.

„Skończyło się na tym, że śmialiśmy się, trzymaliśmy za ręce i całowaliśmy. Dużo się całowaliśmy” – powiedział Almodovar w swojej książce „The Last Dream”, która ukazała się w 2023 roku. „Dobrze znam jego skórę”.

Fot. Festiwal Filmowy w Morelia

Wystąpiła w wielu jego filmach, takich jak „Ból i blask”

Rzeczywiście, zauważył Almodovar Szawela Vargas W wielu swoich filmach: Pierwszy zrobił to w filmie „Kika„W 1993 roku podczas występu „światło księżyca„Podczas sceny złamanie serca I wspomnienia.

READ  To Coquita, żona Vicente Fernandeza, która towarzyszyła mu do ostatnich chwil

Zrobił to także w „La flor de mi secreto”, jak słychać “Na ostatnim drinku”aby towarzyszyć katharsis Leon Macias Po tym, jak opuścił ją mąż; W ten sam sposób, w jaki to zrobił „Drżące ciało” z piosenką”JesteśmyTowarzyszy mu scena seksu i „Giulietta”, w której scena ponownego spotkania matki i córki rozgrywa się po kilku latach w piosence „Si no te vas”.

Bo to jego najbliższy film życie osobiste, Almodovar Chavela był brany pod uwagę przy swoich najnowszych projektach filmowych „Ból i chwała”W jednej sekwencji słychać głos Kostarykańczyka podczas tłumaczenia „Noc, kochanie” Dla twojej pamięci Intensywny I Namiętny związek z piosenkarz.

Czytaj

To właśnie musiał sprzedać Chavela Vargas, aby opuścić Kostarykę i udać się do Meksyku

Po 10 latach otworzyli dom, w którym Chavela Vargas mieszkała przez ostatnie lata swojego życia; Tak to wygląda teraz