30 maja, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

ChatGPT przybywa do Meksyku i wyrzuca inne aplikacje, które już pobierały opłaty za darmo z App Store

Otwórz sztuczną inteligencję Zajęło to tylko tydzień uruchomiła oficjalną aplikację ChatGPT iOS dla Meksyku, początkowo oferowaną tylko użytkownikom w USA, z obietnicą, że w nadchodzących tygodniach pojawi się w większej liczbie krajów.

jako część Ostatnia fala Możesz już zainstalować i używać aplikacji na urządzeniach Apple razem w Meksyku do ponad 30 dodatkowych krajóww tym Argentyna, Boliwia, Kanada, Chile, Ekwador, Japonia, Pakistan, Peru, a nawet Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Aplikacja ChatGPT na iOS To nie tylko bezpośredni skrót. Aby móc wchodzić w interakcje z chatbotem, ale zawiera również szereg dodatkowych funkcji, które czynią go bardziej atrakcyjnym.

Wśród tych nowości Synchronizacja z historią Na wszystkich innych urządzeniach funkcja „Szept”, która wykorzystuje rozpoznawanie głosu do interakcji z chatbotem, a dla użytkowników, którzy płacą za wersję ChatGPT Plus, wyłączny dostęp do możliwości GPT-4.

Tak wygląda ChatGPT z iPhone’a

Aby móc z niego korzystać, jest to po prostu konieczne Pobierz aplikacjęzaloguj się na konto, które zarejestrowaliśmy w OpenAI i Rozpocznij interakcję z chatbotem.

OpenAI jest sprzeczne z przestarzałym rynkiem płatnych aplikacji

Pamiętajmy, że wraz z pojawieniem się chatbotów ChatGPT i ogólnie AI, w Google Play Store i Apple App Store zaczęła pojawiać się duża liczba aplikacji, które Obiecaj dostęp do tych usług.

Te aplikacje używają kodu podobnego do ChatGTPT lub zawierać końcówkę GPT w nazwie, Zmienił także swoich programistów w milionerów, włączając płatności, aby odblokować więcej interakcji chatbota lub usunąć reklamy.

Po lewej stronie znajduje się wideo „promujące” aplikację AI, a po prawej wyniki wyszukiwania hasła „ChatGPT” w sklepie Google Play.

Ale wszystkie te aplikacje Oferowany dostęp do AI poprzez ładowanie O czymś, do czego można uzyskać dostęp za darmo przez przeglądarkę internetową w smartfonie.

ChatGPT jest już dostępny Tylko dla użytkowników iOSChociaż istnieją plany wprowadzenia chatbota również na urządzenia z Androidem, a biorąc pod uwagę szybkie rozprzestrzenianie się sztucznej inteligencji, nie jest zaskoczeniem, że wkrótce będzie on dostępny na te urządzenia.

READ  Program antywirusowy Windows nie jest już zalecaną opcją