25 kwietnia, 2024

Charlyn Corral przenosi Pachuca nad Ameryką, aby dotrzeć do półfinału Liga MX Femenil

Amerykanie gospodarzy Pachuca u siebie, z deficytem bramek na globalnej tablicy wyników, która zadecyduje o kwalifikacjach do półfinału Clausura 2022 w Liga MX Femenil

Meksyk – Stadion Azteków usuwanie piły Ameryka kobiet i on Pachuca Drużyna, która zakwalifikuje się do półfinału meksykańskiego futbolu Clausura 2022. ten suseł 1-2 wygrane bramką z Charlene Koral I cel specjalny, aby zakończyć ogólny wynik 4-2.

To było Charlene Koral Kto spowodował obrońcę? Janelli Farias Strzelił swojego gola. Były zawodnik szczotki wykonał świetny osobisty ruch i przemierzył teren, a tylko Amerykanin był ostatnim, który dotknął piłki, zanim wtuliła się w bramkę, której broni. Renata Maciarelli.

Od początku, Charlene Koral poprowadził atak susełktóry utrzymał taktyczną kontrolę nad meczem przez całą pierwszą połowę, mimo że Orły miały więcej czasu przy piłce.

Daniela Espinosa posłał poprzeczkę w 30. minucie USA Nie wykorzystano szansy na remis. Monica Ocampo W wieku 41 lat kula trafiła w słup i stołeczne kobiety zostały uratowane, a następnie Daniela Espinosa Drugi gol gości zapisany na linii.

Wcześniej Jeep Gopher Celine Curtis opuścił boisko z powodu szoku w 23 minucie; Gracz zniknął, sprawiając wrażenie, że wydarzenie było wynikiem starcia trwającego 6 minut Daniela Espinosa; Ich twarze spotkały się, gdy piłka zaczęła się kłócić. po ciosie, Celine Grał dalej i nie mógł już tego znieść.

W części uzupełniającej Orły Podnieśli swój poziom, choć niewystarczająco, i mogli nawet strzelić przeciwko nim drugiego gola. ten suseł Byli bardziej skupieni i chętnie wykorzystali każdy błąd przeciwnika. Charlie Wrócił i po świetnej grze solowej ustanowił wynik 0-2 w 67 minucie; Piłka trafiła w słupek i trafiła do amerykańskiej bramki.

USA Upadł z podniesioną głową, choć niepowodzenia eliminacji nikt nie odebrał. Daniela Espinosa Skróć wynik do 70 minut, z pozornie niewłaściwą głową.

READ  Piłkarz z Ameryki Południowej zawiódł z Fernando Ortiz w Ameryce, a dziś jest mistrzem Ligi Futbolu Amerykańskiego

Mimo wszystko kobiety ze stolicy mogły narzucić serię, za co zostały ukarane karą w wieku 77 lat, ale Katie Martinez„Zabójca”, wyślij ładunek z pola. Wynik końcowy: 1-2.

To był piąty mecz trenera Juan Carlos Cacho na głowie suseł I przynajmniej jego drugie zwycięstwo w lidze jest ważne, bo zespół nie osiągnął tego etapu od 2019 roku.