25 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Charlie Rodriguez wysyła wiadomość do fanów Monterrey

Osiem dni do startu Meksyk Cry Close 2022 Drużyny Liga BBVA MX pędzą do wzmocnienia, tak jak do poniedziałku 3 stycznia, aby wprowadzić nowe wzmocnienia.

Warto zaznaczyć, że termin ten dotyczy tylko piłkarzy, którzy w naszym kraju grają w piłkę nożną, bo jeśli przyjadą z zagranicy, drużyny mogą kontynuować kontraktowanie zawodników do 1 lutego, czyli Rynek transferowy kończy się na świecie.

Rozdział 1: Diego i Maradona | jedenaście z 10

Wśród tych, którzy się spieszą są Cruz Azul i Monterrey. Pomimo tego, że La Maquina ma już Uriel Antuna i Alejandro Mayorga, chcą dodać do swoich szeregów brązowy medal w Tokio 2020.

Dzięki informacjom od Davida Medrano, Celestial i Rayados planują kompromis między nimi Charlie Rodriguez i Luis Romo. Obaj piłkarze zajęli trzecie miejsce w ostatnich igrzyskach olimpijskich, co jest praktycznie zmianą pozycji przez pozycję.

Może Cię to zainteresować: Ten gracz nie jest uwzględniony w planach Ameryki i szuka drużyny

W ostatnich godzinach spekulowano, że ruch postępuje i że obie instytucje zamierzają podpisać umowę, która może dać piłkarzom nowe miejsca docelowe.

Wiadomość od Charliego Rodrigueza

Przygotowując się do dyrektyw, pomocnik Monterrey wysłał wiadomość kwestionującą jego chęć dotarcia do La Noria: „Dzień, w którym wyjeżdżam, jest tym, co Będziemy za nią tęsknić, ludzieRodriguez podkreślił, że za każdym razem, gdy nadejdzie moja kolej na opuszczenie klubu, miłość ludzi zawsze tam będzie.

Nastąpiło to po tym, jak rozeszła się plotka o jego odejściu z Sultana del Norte, gdzie podobno przebywał piłkarz Nie planowałam wyjazdu z północy kraju.

Może Cię zainteresować: David Medrano ujawnia, dlaczego Rodolfo Pizarro nie przyjechał do Chivas

Będzie to dopiero druga drużyna Ligi BBVA MX, w której zagra Charly Rodríguez, bo mając zaledwie 24 lata, grał w piłce nożnej w naszym kraju tylko dla Monterrey, mimo że był młody. Przygoda na starym kontynencie z ToledoZ Hiszpanii, która nie działała, wrócił, by zrobić miejsce z Rayados.

READ  Decyzja w sprawie Uríasa kończy się niepowodzeniem na korzyść Dodgersów